واشنگتن, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — شورای آمریکایی-روابط اسلامی (CAIR) که بزرگترین کشور مسلمان حقوق مدنی و سازمان حمایت امروز را محکوم کرد رئیس جمهور تهمت را ارتقاء بدنام ضد اسلامی bigot را صدای جیر جیر سوال که آیا آمریکا در مساجد خواهد بود درمان متفاوت در طول ماه های آینده از ماه مبارک رمضان از کلیساهای ما درمان در طول عید پاک در میان COVID-19 pandemic مستند.

در کاخ سفید coronavirus جلسه دیروز تهمت ادعا و بدون شواهدی که وجود دارد “می تواند یک تفاوت” چگونه مقامات اجرای مستند اقدامات در ماه رمضان در مقایسه با چگونه مسیحیان تحت درمان قرار گرفتند در عید پاک. او افزود: “و ما باید برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد. از آنجا که من دیده ام تفاوت زیادی در این کشور است.”

تصویری: نسبت ناروا می دهد نامنسجم پاسخ به سوال در مورد Retweet از Islamophobe نظر در مساجد آمریکا
https://youtu.be/v3hCs9OTZWU
همچنین نگاه کنید به: مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی می گوید: فاصله گرفتن قوانین باید همین کار را برای ماه رمضان, عید پاک,

در یک بیانیه CAIR ملی, مدیر اجرایی نهاد عواد گفت:

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن متعصب تلاش برای استفاده از مسلمانان آمریکایی به عنوان یک سیاسی فوتبال فقط قبل از ماه رمضان بود که تفرقه آن را به عنوان توهین.

“مساجد در سراسر کشور ما در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد بسته باقی می ماند به طور نامحدود به این دلیل که آمریکایی مسلمان جامعه بر خلاف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت می شناسد مداوم تهدید coronavirus.

“علاوه بر این رئیس جمهور تهمت و ادعا می کنند که آمریکایی مساجد — که بسیاری از آنها شده اند اعتراض تهدید و تخریب و حتی بمباران در سال های پس از راه اندازی اولین انتخابات ریاست جمهوری — دریافت درمان ترجیحی نسبت به دیگر ادیان است Islamophobic فانتزی.

“به جای دامن زدن به شعله های آتش از تعصب برای منحرف کردن اذهان عمومی از خود و شکست, رییس جمهور باید تمرکز بر مبارزه با ادامه گسترش coronavirus.”

عواد همچنین با اشاره به یک بیانیه فقه اسلامی آمریکای شمالی که به نام در مساجد و مراکز اسلامی را “به شدت به دنبال بهداشت و دولت رسمی دستورالعمل برای گردهمایی های اجتماعی و فاصله” و به برگزاری ویژه, شبانه, نماز عید فطر “در صفحه اصلی در محیط خانواده.”

ببینید: فقه و شورای مشورتی Opinon در مسجد بسته شدن در ماه رمضان

عواد اشاره کرد که CAIR به گزارش بی سابقه ای افزایش تعصب هدف قرار دادن مسلمانان آمریکایی از مهاجران و اعضای دیگر گروه های اقلیت های پس از انتخابات از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور.

این واشنگتن-بر اساس حقوق مدنی سازمان نیز بارها و بارها ابراز نگرانی خود را در مورد ضد اسلام حرف و تهمت و دولت Islamophobic سفید supremacist و سیاست های نژادپرستانه و قرار ملاقات.

ببینید: CAIR محکوم انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن جدید Islamophobic دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany
https://www.cair.com/press_releases/cair-condemns-selection-of-trumps-new-islamophobic-press-secretary-kayleigh-mcenany/
CAIR محکوم تهمت استفاده از نژادپرستانه Dog Whistle ‘چینی ویروس’
https://www.cair.com/press_releases/cair-condemns-trumps-use-of-racist-dog-whistle-chinese-virus/
CAIR می گوید تهمت Retweet هدف قرار دادن پلوسی شومر چون اسلام به خطر می اندازد آمریکایی مسلمانان و سیک ها
https://www.prnewswire.com/news-releases/cair-says-trump-retweet-targeting-pelosi-schumer-mocks-islam-endangers-american-muslims-and-sikhs-300985954.html

CAIR به تازگی راه اندازی آنلاین پورتال اطلاعات ارائه اطلاعات حیاتی در رشد COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر مسلمانان آمریکایی و کل جامعه است.

برو به: https://cairnewsroom.com/

هر شب (M-F) CAIR میزبان زندگی می کنند 30 دقیقه “دوز روزانه: COVID گفتگو با CAIR” در 8 p. m. (ET) در Facebook شامل رهبران روحانی, بهداشت حرفه ای, مشاوران, کارشناسان, جامعه طرفداران و CAIR رهبران از سراسر کشور است.

برو به: https://www.facebook.com/CAIRNational

CAIR است امریکا بزرگترین مسلمان آزادی های مدنی و سازمان حمایت. ماموریت آن این است که به منظور افزایش درک از اسلام و حفاظت از حقوق مدنی ترویج عدالت و تقویت مسلمانان آمریکایی.

La misión de CAIR es proteger las libertades civiles, سایت, لا comprensión دلم اسلام ترویج la justicia y empoderar لس musulmanes en los Estados Unidos.

تماس: CAIR دولت مدیر امور رابرت McCaw, 202-742-6448, [email protected]; CAIR ملی مدیر ارتباطات ابراهیم هوپر, 202-744-7726, [email protected]

منبع Council on American-Islamic Relations (CAIR)

لینک های مرتبط

http://www.cair.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im