Cadence13 و فضای استودیو گسترش پادکست تخته سنگ با کاترین شوارتزنگر پرات سری متمرکز بر بخشش

در این هفته سری با الهام از او به نیویورک تایمز پرفروشترین کتاب از همان عنوان شوارتزنگر پرات را کشف قدرت و معنی بخشش, بررسی آنچه اتفاق می افتد در زندگی ما دل و ذهن هنگامی که ما را به تروما و تاثیر آن بر زندگی ما و زندگی دیگران زمانی که ما قادر به بخشش.

شوارتزنگر پرات خواهد مصاحبه مردم از همه پیشینه ها و همه جنبه های زندگی خود را در مورد بخشش سفر با هدف بررسی چرا بسیاری از ما با آن مبارزه و آزادی ما احساس می کنیم که ما در نهایت قادر به می گویند, ” من ببخشند.’ مهمانان شامل جسیکا سیمپسون, Chelsea Handler, Sean Hayesand Cheryl Burkeخواهد شد که سهم خود را قدرتمند, خام, داستان تروما از دست دادن و رابطه پیچیده با بخشش و همچنین به عنوان خاخام استیو Leder, غم, متخصص دیوید کسلر, پابلو اسکوبار را پسر سباستین Marroquín, “دانشکده عظمت” میزبان Lewis Howes, نویسنده, Chris Williams and Daniel J. Siegel, استاد بالینی روانپزشکی در UCLA دانشکده پزشکی و مدیر اجرایی Mindsight موسسه.

هدیه ای از بخشش راه اندازی خواهد شد در 15 ژوئیه سال 2020 در اپل پادکست Spotify در RADIO.com و در همه جا پادکست در دسترس هستند با قسمت جدید در دسترس در روز چهارشنبه. گوش دادن به تریلر و عضویت در این مجموعه در اینجا: https://bit.ly/GiftofForgiveness.

“من خیلی هیجان زده می شود قادر به ادامه گفتگو در بخشش و کمک به شنوندگان حرکت به راه خود را از طریق خود بخشش سفر با به اشتراک گذاشتن داستان های الهام بخش از برخی از مردم باور نکردنی” گفت: کاترین شوارتزنگر پرات. “نوشتن و راه اندازی کتاب من بود که چنین تجربه ای شگفت انگیز و قادر به شیرجه رفتن عمیق تر به معنای پشت بخشش شده است زندگی در حال تغییر است. من شده اند به اندازه کافی خوش شانس به دنبال معنی دار مشاوره از برخی از فوق العاده مهمانان برای این پادکست بودند که باز و آسیب پذیر در هنگام صحبت کردن در مورد هدیه ای که آزادی از بخشش می آورد و مبارزات آمده است که در طول راه برای به دست آوردن وجود دارد. بخشش سخت و پیچیده است و من امیدوارم که این مصاحبه کمک خواهد کرد که شنوندگان کمتر احساس تنهایی را از بخشش سفر و ترک مردم احساس الهام بخش برای بیرون رفتن و تمرین بخشش خود را دارند.”

“کاترین را روشنگری اندیشمندانه رویکرد به موضوع شگفت انگیز از بخشش باعث می شود او یک صدای قوی شنیده می شود در این خصوص در یک زمان هنگامی که آن را مربوط تر از همیشه گفت:” کریس کورکورانرئیس محتوای افسر Cadence13. “ما هیجان زده به گسترش ما پر رونق و با همکاری Headspace با کاترین و این سری است.”

“در فضای استودیو هدف ما برای ارائه محتوای قدرتمند است که می تواند تاثیر ماندگار بر زندگی مردم” توضیح مورگان Selzerرئیس برنامه نویسی و توسعه در فضای استودیو. “ما با شرکای کاترین و Cadence13 ما باید از این فرصت برای شروع یک گفت و گو در اطراف قدرت بخشش نه تنها کاترین و مهمانان اما با شنوندگان در سراسر جهان است.”

نشان می دهد اولین بار در C13 x فضای استودیو تخته رادیو Headspace—روزانه فرم کوتاه مدیتیشن پادکست میزبانی فضای بنیانگذاران و سابق بودایی راهب اندی Puddicombeایجاد شده برای کمک به شنوندگان مقابله با افزایش استرس ما تغییر جهان—راه اندازی در مه سال 2020 است.

هدیه ای از بخشش میزبانی و اجرایی تولید شده توسط کاترین شوارتزنگر پرات در همکاری با فضای استودیو و Cadence13. این نشان می دهد که تولید شده توسط مونیک لبرد. اضافی تولید شده توسط اوتیس خاکستری. طراحی صدا توسط Dan Croll. از فضای استودیو اجرایی تولید کنندگان لی Sutherland, Morgan Selzer و سام Rogoway.

کاترین شوارتزنگر پرات است نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده (اخیرا راه اندازی شده او فوری نیویورک تایمز بهترین فروش کتاب “هدیه ای از بخشش), an animal advocate, دختر خواهر همسر و مادر. به عنوان پرشور animal advocate او با این نسخهها کار به عنوان یک سفیر برای بهترین دوستان است جامعه حیوانات و پرنده وام های صوتی و انرژی به گسترش آگاهی در مورد امداد و نجات حیوانات. به عنوان یک نویسنده او به طرز ماهرانه ای ترجمه تجربیات شخصی خود را به هر چهار کتاب او صحبت می کنند که به نسل او. او زندگی با خانواده اش در لس آنجلس. دنبال او در Instagram در @KatherineSchwarzenegger.

دانلود کاور برای هدیه و بخشش در اینجا (باید با استفاده از عکس های اعتباری: یوهانا Brinckman): https://we.tl/t-pMUSKGvXyi.

در مورد Cadence13:
Cadence13 پیشرو بیمه پادکست شرکت بخشی از Entercom پادکست شبکه بود و به نام یکی از سریع شرکت “جهان نوآورانه ترین شرکت های 2019.” ما فهرستی از انتقادی-تحسین شده را نشان می دهد و شخصیت های منعکس کننده متنوع مکالمات و منافع در جهان اتفاق می افتد رهبری مجموعه ای از صداها که شامل سوفیا Amoruso, دیوید اکسلراد, Rachel Brathen, برنه براون دین Budnick, اما چمبرلین, Deepak Chopra, Gotham Chopra, Lauren Conrad, Remi کروز, Charli D’Amelio دیکسی دین D’Amelio, David Dobrik, Ethan Dolan, Grayson Dolan, Jon Favreau, امیلی جین فاکس, Malcolm Gladwell, جوزف گوردون لویت, جو Hagan, اندرو جنکس, تونی Kornheiser, Michael Lewis, Payne, Lindsey, Michael Lombardi, Jon Lovett, Alisha ماری, CJ McCollum, Jon میچام, James Andrew Miller, Mike Murphy, Leon Neyfakh, Gwyneth Paltrow, Josh Peck, دیوید Plouffe, کاترین شوارتزنگر Pratt, Paul Rabil, بن ریتر, Rhett و لینک ریک روبین, Tommy Vietor, عدنان VirkiO Tillett رایت, اندرو یانگو بسیاری دیگر. این سرایان نمایندگی تاسیس شده و در حال ظهور شخصیت های ورزشی در سراسر کسب و کار, تکنولوژی, سیاست, سرگرمی و اخبار. Cadence13 خانه C13Features و Peabody-نامزد C13Originals مستند استودیو و دارای یک طیف گسترده ای از برنامه نویسی همکاران از جمله نظرات وبلاگ, کج, رسانه, Entertainment Weekly, Girlboss رسانه گوک Granity Studios, فضای, تاریخ, مردیت افسانه ای, سرگرمی, پوشکین, صنایع, ربط, هفت دلار محصولات, Smosh, ورزش, مصور, لزبین تلویزیون theSkimm که سعی کنید بچه ها, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و از بین رفته, Vanity Fair, چه کسی ؟ هفتگی و دختر یوگا, در میان دیگران. Cadence13 است که مقر آن در نیویورکبا دفاتر در لس آنجلس و سان فرانسیسکو.

در مورد فضای فوقانی:
فضای ایجاد شده با یک هدف در ذهن: برای بهبود سلامتی و شادی جهان است. رسیدن به بیش از 65 میلیون کاربر در 190 کشور Headspace یکی از اولین برنامه های مدیتیشن در جهان باقی می ماند و یک رهبر در حضور ذهن و روان آموزش. Headspace متعهد به پیشبرد زمینه تمرکز حواس از طریق بالینی معتبر تحقیقاتی با یکی از بزرگترین تحقیقات خطوط لوله از هر گونه دیجیتال بهداشت و سلامتی شرکت. فضای اجرا یک کسب و کار B2B (فضای برای کار) به ارائه آن تمرکز حواس محصولات و خدمات به بیش از 700 شرکت های مانند استارباکس, Adobe, جنرال الکتریک, هایت و یونیلور برای کمک به ساخت آنها سالم تر و مولد فرهنگ و بالاتر انجام سازمان. فضای پشتیبانی از نهادهای دولتی مانند ایالت نیویورک و انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) به پیشنهاد دیجیتال سلامت روان ابزار. فضای همکاران با بسیاری از ترین در جهان-تشخیص مارک های از جمله اپل و آمازون را به عنوان به خوبی به عنوان با نایک, NBA و زنان آمریکا تیم ملی فوتبال برای ارائه به ورزش و حرکت محتوا. فضای بهداشت و درمان است که فضای دیجیتال بهداشت تابعه پیشگام راه های جدید برای ترکیب فضای, تمرکز حواس و تجربه به دیجیتال پزشکی. فضای فوقانی به رسمیت شناخته شده توسط شرکت سریع به عنوان یکی از نوآورانه ترین شرکت های اپل بهترین 2018 سامسونگ بهترین 2019 و یکی از CB Insights’ top دیجیتال سلامت شرکت همراه با انتخاب پنج وابسته به تار جوایز در بهداشت و درمان و تناسب اندام, بین 2018 و 2019. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در www.headspace.comو یا دنبال ما را در Facebook, Twitter و Instagram.

در مورد فضای استودیو:
فضای استودیو چند پلت فرم محتوا استودیو ایجاد و توزیع فکر زندگی محتوای حق بیمه از طریق تلویزیون و فیلم در پروژه های فکری پادکست الهام بخش, الهام بخش محتوای دیجیتال و مشارکت با کلاس جهانی استعداد و کارشناسان.

تماس با ما:
هیلاری Schupf
معاونت تبلیغات | Cadence13
917.828.4280
[email protected]m

استیون برام
فضای, روابط عمومی
[email protected]

منبع Cadence13

لینک های مرتبط

http://cadence13.com/

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de