C Spire کار با می سی سی پی مدارس به ارائه رایگان داده های بی سیم برای تایید سایت های یادگیری

“در طول بهداشت و درمان اضطراری و طوفان و قطع برق و زندگی روزانه مردم بستگی دارد ما خدمات بی سیم گفت:” برایان زیرهمدیر کل از C Spire بی سیم را بدست آورد. “ما یک سابقه اثبات کمک به مشتریان و جوامع همیشه در ارتباط ماندن در زمان نیاز و ما سال ها وقت صرف آماده کردن ما در شبکه های مراکز داده و دیگر خدمات برای موقعیت های مثل این یکی.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire پاسخ به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی و رایگان بی سیم داده ها را برای دانش آموزان بازدید https://www.cspire.com/cms/wireless/cspire-cares-covid-19-relief/ و با کلیک بر روی C Spire مراقبت به روز رسانی. برای جزئیات بیشتر در C Spire محصولات و خدمات بازدید www.cspire.com.

در مورد C Spire
C Spire فراهم می کند یک مجموعه کامل از جهان-کلاس مشتری-الهام اختصاصی, اینترنت, IP صدا و داده ها و مدیریت خدمات ابر خدمات ارزش افزوده رساله و ارتباطات تلفن همراه برای کسب و کار و بی سیم, 1 گیگابیت مصرف کننده دسترسی به اینترنت و مرتبط با صفحه اصلی خدمات برای مصرف کنندگان است. این انتشار اخبار و اطلاعیه ها در دسترس هستند www.cspire.com/news. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire بازدید cspire.com یا follow us on Facebook at facebook.com/cspire و یا در توییتر twitter.com/cspire.

منبع C Spire

لینک های مرتبط

http://www.cspire.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر