“ما می خواهیم به آن را آسان تر برای مشتریان به ماندن در ارتباط با افراد مهم در زندگی خود را, به خصوص در طول این بحران بهداشت عمومی گفت:” برایان زیرهمدیر کل از C Spire بی سیم را بدست آورد و اشاره کرد که این تغییرات باید به کمک بیشتر مشتریان از خانه کار می کنند و دانش آموزان آنلاین.

این شرکت همچنین اضافه کردن سریع تر و امن تر راه برای خرید محصولات و مدیریت حساب های خود را در cspire.com با رایگان روز بعد تحویل در اکثر موارد و گسترش همان روز منظقه وانت در بیشتر فروشگاه ها.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire پاسخ به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی و چگونگی شرکت در آوردن مشتریان امن تر و سریعتر راه برای همیشه در ارتباط ماندن, رفتن به C Spire اهمیت می دهد.

در مورد C Spire
C Spire فراهم می کند یک مجموعه کامل از جهان-کلاس مشتری-الهام اختصاصی, اینترنت, IP صدا و داده ها و مدیریت خدمات ابر خدمات ارزش افزوده رساله و ارتباطات تلفن همراه برای کسب و کار و بی سیم, 1 گیگابیت مصرف کننده دسترسی به اینترنت و مرتبط با صفحه اصلی خدمات برای مصرف کنندگان است. این انتشار اخبار و اطلاعیه ها در دسترس هستند www.cspire.com/news. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire بازدید cspire.com یا follow us on Facebook at facebook.com/cspire و یا در توییتر twitter.com/cspire.

منبع C Spire

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de