خرید وحشی خلیج فارس میگو در حال حاضر: New Orleans بر اساس پل پیازا & Son, غذاهای دریایی, راه اندازی فروشگاه آنلاین

“ما شروع به دیدن خصوص بالا بودن تعداد درخواست ها در وب سایت ما در آینده از مناطق که در آن ما در حال حاضر فروش از طریق خرده فروشان گفت:” اندی Neely, معاون رئیس جمهور از فروش. “پل پیازا مارک را می توان در بسیاری از مناطق ایالات متحده آمریکا از طریق ما ارزش خرده فروشی شرکای اما جاهایی هست که مردم نمی توانند ما خرید میگو در یک فروشگاه و یا می خواهید یک گسترده تر انتخاب محصول.”

میگو محبوب ترین غذاهای مورد در امریکا و تقاضا برای سالم و پایدار, وحشی, گیر افتاد, میگو نیز افزایش یافته است به عنوان کمبود چربی از گوشت گاو, گوشت خوک و مرغ ظاهر شده اند و با توجه به گیاهی خاموش شدن ناگهانی و بالاتر تقاضای مصرف کننده. راه اندازی در حال وقوع است فقط در زمان برای سال 2020 میگو در خلیج فارس فصل.

میگو پردازنده مانند پیازا که “عالی” SQF (امن کیفیت مواد غذایی) اعتبار برای ایمنی مواد غذایی باید اجتناب کرد از جمله مشکلات و عرضه فراوان از وحشی خلیج فارس میگو آماده عرضه به مصرف کنندگان رستوران ها و خرده فروشان در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا

این شرکت همچنین معتقد است که تقاضا افزایش یافته است چرا که مصرف کنندگان در حال ساخت بیشتر تلاش آگاهانه برای خرید در آمریکا.

“وارد برکه-مطرح شده به طور معمول کمتر ومزه میگو بسیار آسان تر برای به دست آوردن در یک فروشگاه. آنها در انواع مختلف و به طور کلی ارزان تر می گوید:” Garet Hutchinsonمدیر منطقه ای و شرکت های بزرگ آشپز. “اما وجود دارد هیچ چیز مانند دانستن که شما میگو آمد از ما آمریکایی ها به آب و از زحمتکش آمریکایی shrimpers.”

پل پیازا & پسر, غذاهای دریایی, Inc. شده است در کسب و کار برای بیش از 125 سال و کسب و کار خانواده است سازگار با بحران ها و تغییرات در بازار قبل از. در سال 2005 ویرانی به جا مانده از توفان کاترینا منجر به پل پیازا و پسر بزرگترین و استراتژیک ترین انبساط به تاریخ.

کسانی که مایل به سفارش مستقیم آنلاین و همچنین رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی به دنبال منبع, حق بیمه, وحشی خلیج فارس میگو می توانید با پل پیازا & پسر, غذاهای دریایی با مراجعه به PaulPiazza.com. این سایت همچنین ویژگی های بیشتر در مورد این شرکت در زمینه تاریخ و عملیات میگو, پایداری, فواید وحشی میگو و محبوب ترین صفحه — دستور العمل های.

“کیفیت و طعم و مزه غنی از حق بیمه, وحشی خلیج فارس میگو آنها را به ظرافت واقعی” می افزاید: Neely. “و در حال حاضر هر کسی می تواند آنها را ارسال مستقیم به درب خود را.”

در مورد پل پیازا & پسر, غذاهای دریایی, Inc.: پل پیازا & پسر, غذاهای دریایی, Inc. بر اساس در New Orleans, لوئیزیانا, رهبر در پردازش پایدار منابع میگو از سواحل لوئیزیانا و تگزاس. به عنوان یکی از بزرگترین و عمودی یکپارچه میگو تولید کنندگان در ایالات متحده فرآیندهای شرکت بیش از 30 میلیون پوند در سال است. این شرکت است که عمیقا درگیر در پایداری طرح با همکاری نزدیک با حیات وحش و مقامات ایالتی و فدرال تنظیم کننده های زیر پایدار و مسئولیت اجتماعی شیوه های. اطلاعات بیشتر در دسترس است http://www.paulpiazza.com.

منبع Paul پیازا & پسر, غذاهای دریایی, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.paulpiazza.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de