دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg می گوید از سوالات در مورد تمایلات جنسی خود: “آن خواهم آمد و من آماده شود.”

اما آشکارا همجنسگرا شهردار سابق South Bend, ایندیانا نیز می گوید: “این مهم است به رسمیت شناختن است که تغییر در این مسائل و پذیرش و برابری – حتی اگر آن را به یک راه طولانی برای رفتن اتفاق می افتد در سرعت است که بسیاری از مردم در حال مبارزه با.”

در طول سی ان ان تاون هال از نوادا در سه شنبه شب Buttigieg گفت: جامعه بزرگ است “ومیگوید به سمت پذیرش.” وی افزود: مردم باید کمک به هر کسی که هنوز وجود دارد “برای رسیدن به آنجا به جای آنها چماقی بر سر و گفتن آنها را آنها مردم بد است.”

او همچنین در پاسخ به انتقاد از راش Limbaugh که پیشنهاد این کشور آماده بود برای یک گی جمهور. Buttigieg اشاره رادیویی محافظه کار شخصیت دفاع می کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود بسیاری از اخلاقی گناهان.

Buttigieg افزود: “اگر آنها می خواهند به بحث در ارزش های خانواده, اجازه دهید بحث در ارزش های خانواده.”

Buttigieg می گوید او می خواهم قبول حمایت مالی از ریاست جمهوری رقیب مایک بلومبرگ حتی به او انتقاد شدید میلیاردر سابق شهردار نیویورک در تلاش برای خرید این انتخابات است.

بلومبرگ رقابت با Buttigieg برای ریاست جمهوری, اما وعده داده است به پور هنگفتی از ثروت خود را به کمک به هر کس که برنده نامزدی حزب دموکرات را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا خواسته شده بود سه شنبه شب در سی ان ان تاون هال در لاس وگاس اگر او را قبول بلومبرگ حمایت و گفت: “حتما.” که مدت کوتاهی پس از آن. برنی ساندرز من-Vt., خودداری از پاسخ به همین سوال در اوایل سی ان ان تاون هال.

اما Buttigieg در ادامه به انتقاد از بلومبرگ برای هزینه های زیادی از ثروت شخصی خود را برای ریاست خود را در میان. او گفت: وجود دارد هیچ سوال ایسنا در تلاش بود برای خرید این انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im