دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg نیروبخش است حامیان او برای یک مشکل کشش با جدی ادعا که سناتور برنی ساندرز احتمال ظهور از هفته آینده سه شنبه مسابقات به خوبی پیش رو در مسابقه برای نمایندگان.

افشای ساخته شده در یک استراتژی یادداشت فرستاده شده به هواداران می آید به عنوان سابق South Bend, ایندیانا, شهردار آماده برای عدم اطمینان از شنبه کارولینای جنوبی اولیه. پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر Buttigieg است کار به ضرب و شتم انتظارات در کارولینای جنوبی که در آن او را بکشد در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تست خواهد شد در حالی که نگه داشتن جمع آوری کمک های مردمی در جریان است که راه اندازی شده و او را به ردیف بالا.

با وجود این کشش به چالش کشیدن منتهی به سه شنبه وجود دارد باقی می ماند یک مسیر به نامزدی برای Buttigieg خود را استراتژیست کمپین می گویند هر چند مشخص شده توسط مفروضات در مورد بقیه رشته و نامزد عملکرد خود بیش از شش روز حیاتی است.

“سوال این است که آیا او می تواند نگه داشتن بالون در هوا گفت:” دیوید اکسلراد سابق مشاور ارشد باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا. “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی در اینجا در مخاطره. این بود که همیشه می تواند سخت ترین بخشی از این رقابت ها برای او است.”

Punctuating او چالش Buttigieg لغو دور از صبح تلویزیون ظاهر در کارولینای جنوبی روز چهارشنبه و پاک یک روز فلوریدا, رویدادهای مالی از برنامه خود پس از سقوط بیمار با آنچه مشاوران به عنوان آنفولانزا مانند علائم ناشی از نزدیکی-nonstop کمپین برنامه بیش از دو ماه گذشته.

Buttigieg آیا زمانی را به صحبت می کنند به عنوان نامزدهای دیگر در شبکه اقدام ملی وزیر صبحانه به میزبانی Rev. Al Sharpton در چارلستون کارولینای جنوبی در روز یکشنبه است.

پس از یک بعد از ظهر استراحت Buttigieg به جلسات برنامه ریزی شده روز شنبه در کاپیتول هیل با اعضای کنگره سیاه حزبی کنگره اسپانیایی انجمن و میانه جدید ائتلاف دموکراتیک و همچنین به عنوان یک سری از رسانه ها حضور در مارس 3 اصلی تلویزیون دولتی متحده است.

Buttigieg مدیر کمپین مایک Schmuhl اذعان دارد که ساندرز به نظر می رسد به بیرون آمدن به خوبی پیش رو در تعداد نماینده در روز سه شنبه.

“برنی ساندرز خواهد بود نماینده رهبر پس از مارس 3rd, مسابقات, اما آیا می سازد که او را به گران نامزد بسیار وابسته به پیت عملکرد” Shmuhl گفت: در هفت صفحه یادداشت که منتشر شد به رسانه ها و با هدف حفظ اهدا کنندگان در هیئت مدیره.

مخصوصا Schmuhl و دیگر Buttigieg استراتژیست استدلال می کنند که Buttigieg شده است تنها نامزد به ضرب و شتم Sanders. آنها در قرعه کشی در نزدیکی کراوات در leadoff قفقاز به عنوان اثبات این که Buttigieg می توانید پایین نگه داشتن ساندرز’ حاشیه پیروزی در سه شنبه متحده — به خصوص نوسان متحده مانند کلرادو کارولینای شمالی و ویرجینیا و همچنین در ورمونت سناتور اصلی دولت است. کمپین شروع به پخش تبلیغات در این کشورها دوشنبه.

“چندین متحده در آن وجود دارد که به نوعی نشان دهنده یک ایده از مکان های که در آن ما شاهد فرصت و همچنین صرفه جویی در هزینه” استراتژیست ارشد مایکل هال در مصاحبه ای گفت:.

مسیر Schmuhl و دیگر استراتژیست های طرح متکی بر عوامل غیر قابل پیش بینی از دیگر نامزدهای ترک نژاد و نقشه آنها استدلال می کنند که مطلوب تر به میانه میانه پس از 3 مارس.

“بر خلاف رسانه های روایت این مسابقه را تعیین نمی شود, در سه شنبه — اما تنها در صورتی پیت دارای منابع به رقابت” Schmuhl اشاره در این یادداشت.

این اذعان که Buttigieg همچنین چهره یک بحران مالی در یک مسابقه با سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نامحدود و منابع و ساندرز’ بی پایان جریان آنلاین سهم.

Buttigieg مطرح an eye-popping $75 میلیون سال گذشته هیچ feat کوچک برای شهردار سابق شهر مورد 103,000. اما با صرف دو بار به عنوان بسیاری به عنوان او مطرح شده در سطح شیب دار تا به آیووا او در حال حاضر در یک مسابقه با زمان برای جمع آوری 13 میلیون دلار در ماه مارس 3. او تنها حدود 40 درصد از راه وجود چهار شنبه. این کمپین گفت: آن را مطرح کرده بود بیش از $800,000 آنلاین پس از روز سه شنبه بحث است.

و در حالی که لغو چهارشنبه جمع آوری اعانه در فلوریدا ممکن است به نظر می رسد موقع حوادث’ حامیان مالی در حال حاضر امن تر در سهم از اهداف این مجموعه مشاوران و گفت: هر چند آنها کاهش یافته است به می گویند چقدر Buttigieg امیدوار به افزایش از سه متوقف می شود.

Buttigieg به جمع آوری اعانه برای برنامه ریزی اوکلاهما و تگزاس در اجرا تا مارس 3, هنگامی که او قصد دارد به توقف در کارولینای شمالی, آلاباما, تگزاس و اوکلاهما و کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im