رهبران کسب و کار احتیاط در برابر زیاده به ویروس

آمریکا اتاق بازرگانی و سفر رهبران صنعت خواست کسب و کار و مصرف کنندگان نمی افتاد به گسترش coronavirus و به اقدامات احتیاطی در حالی که رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول است.

“در حال حاضر زمان برای واکنش زیاده از حد و یا وحشت گفت:” اتاق مدیر ارشد اجرایی تام Donohue در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن شنبه ، “ترس و وحشت تضعیف توانایی ما برای مهار این ویروس به حداقل رساندن اختلال در زندگی روزمره و برای حفظ اقتصاد ما زمزمه همراه است.”

رهبران خرده فروشی, شرکت هواپیمایی و هتل و صنایع پیش بینی شده اعتماد به نفس در فعالیت های کسب و کار گفت: آنها انتظار دارند حداقل تاثیر به عنوان ویروس گسترش می یابد. پیش بینی های خود را یک روز پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره در میان نصب است که نگرانی از شیوع کروناویروس را تهدید به غرفه رکورد اقتصادی آمریکا گسترش است.

“ما فکر نمی کنیم که این وضعیت در حال رفتن به مطرح پایدار دراز مدت اثر منفی بر صنعت ما و یا دیگر صنایع” استفانی Martz رئیس اداری افسر فدراسیون ملی خرده فروشی گفت: در این جلسه در اتاق ستاد.

Donohue گفت این مجلسی است که کار کردن با کاخ سفید و دیگر سازمان های دولتی و مقامات خارجی. او گفت که “اعتماد به نفس بزرگ” در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و وقوع.

راجر داو سر از آمریکا انجمن سفر گفت: دولت خواهد بود “بسیار هوشمند” برای تحریک سفر حتی اگر فقط یک “کوچک غوطه” در تقاضای داخلی برای سفرهای تفریحی.

Donohue گفت: این امر می تواند خوب برای حمایت از شرکت های هواپیمایی منطقه ای اما افزود که “ما نمی نیاز به هر گونه کمک مالی در اینجا.”

تراشه راجرز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی هتل و اسکان انجمن پیش بینی کرد که حتی اگر مردم را عقب نگه دارید و در سفر به طور موقت “وجود دارد رفتن به مقید کردن تقاضا است.”

نیکلاس Calio, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هواپیمایی برای امریکا یک گروه تجارت برای صنعت راه اندازی شد برای دیدار با کاخ سفید روز شنبه در مورد حفاظت از مسافران از گسترش ویروس. وی از دولت فدرال به منظور توسعه یک وب سایت و یک برنامه برای ردیابی اطلاعات تماس برای مسافران بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر