در زمان عادی, پنج شنبه را لگد یکی از شلوغ ترین ورزش امتداد سال در ایالات متحده است.

صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران را بسته بندی شده به عرصه های سراسر کشور برای دور اول و دوم از NCAA مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در چند روز آینده.

یکی دیگر از 100,000 یا بیشتر ممکن است در داخل ایالات متحده بانک ورزشگاه به مدت سه روز از NCAA بخش کشتی قهرمانی. همراه با طرفداران در NBA و NHL عرصه MLS زمینه و MLB بهار, آموزش سایت, مجموع حضور و غیاب به راحتی خواهد توانست در صدر 1 میلیون در تنها چند روز زمان.

که حساب نمی کند برای همه متراکم به میله, رستوران ها و لاس وگاس sportsbooks به گرفتن یک نگاه اجمالی از کالج بسکتبال اکشن — مردان مسابقات بسکتبال مخاطبان تلویزیون است که به طور متوسط 10 میلیون نفر در هر بازی سال گذشته است.

با آن به عنوان یک پس زمینه آن را ساده ببینید که چرا رویدادهای ورزشی شده اند را در خود نگه دارد و یا لغو در مجموع به عنوان یک اقدام احتیاطی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

همه چیز بسیار است که ورزش در این زمان از سال بسیار سرگرم کننده — با جنون مارس پیشرو — همان چیزهایی است که آنها را بسیار خطرناک در سراسر جهان در طول یک بیماری همه گیر.

در هنگام برخورد با یک ویروس مسری است که می تواند عواقب مرگبار — به خصوص برای اعضای آسیب پذیر از جمعیت — کنترل چیزهایی که ما می توانیم کنترل کلید است. بارها تکرار شده و عبارت “اجتماعی فاصله” است که به ویژه مناسب و توضیح داده شد به خوبی توسط دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو اپیدمیولوژی جف مارتین.

“ما در یک مرحله برای تغییر دو عامل بیولوژیک رفتار ویروس و یا حساسیت افراد” مارتین به تازگی در مصاحبه ای گفت: ارسال شده در وب سایت مدرسه. “اما هر یک از ما می تواند به کاهش تعداد و مدت تماس با ما با دیگران است.”

اگر هدف اجتماعی فاصله باقی ماندن شش فوت یا بیشتر از افراد دیگر — به ویژه برای یک مدت زمان 10 دقیقه — که غیر ممکن است حتی تا حدودی نیز با حضور در این رویداد ورزشی است که دو یا سه ساعت است و صندلی های این ماجرا در کنار یکدیگر است.

یک مطلب خاص تفکیک از تمام طرفداران که به طور معمول می شده اند و حضور در بازی های بین شنبه و یکشنبه تنها در سه لیگ داخل سالن/حوادث — NCAA men’s مسابقات بسکتبال NBA و NHL — نشان می دهد که چقدر مهم است برای نگه داشتن آن وقایع.

• NCAA بسکتبال مردان: حضور کامل در این مسابقات در سال گذشته — با چهار نهایی در مینیاپولیس — نزدیک به 700,000. با 32 بازی ها (16 جلسه) در برنامه ریزی هشت سایت در دو دور اول این سال وجود دارد به احتمال زیاد می توانست حداقل 300 ، 000 طرفداران تماشای مردان college hoops زندگی می کنند بیش از چهار روز تحت شرایط عادی است.

• NBA: وجود دارد در مجموع 28 NBA بازی های برنامه ریزی شده از دوشنبه تا یکشنبه. متوسط NBA تیم به تساوی در مورد 18,000 طرفداران هر بازی — به معنی یک و نیم میلیون طرفدار دور نگه داشته شدند از یکدیگر در آن چهار روز است.

• NHL: لیگ تا به حال عظیم 33 بازی قرار است که برای چهار روز طول. متوسط NHL تیم نیز به تساوی حدود 18,000 طرفداران هر بازی به طوری که دیگر تقریبا 600,000 طرفداران ماندن در خانه.

اضافه کردن این سه تا چیز و شما باید 1.4 میلیون طرفدار تنها از پنج شنبه-یکشنبه. در حال حاضر گسترش به تقویم کامل از هفته های آینده و ماه اضافه کردن در لیگ MLB زنان NCAA tournament استادان و تقریبا هر عمده لیگ بین المللی نیز هست.

احتمالا ما در حال صحبت کردن در مورد صدها میلیون نفر از فعل و انفعالات در میان یک بیماری همه گیر است که با تاخیر و یا اجتناب شود در دسترس نباشد.

که بسیار سرگرم کننده و در همه حال و در زمان عادی آن را وحشتناک است. اما همانطور که هفته گذشته به ما نشان داده همه اینها چیزی جز زمان عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de