صنعت ساختمان انجمن کالیفرنیای جنوبی راه اندازی کالیفرنیا سرمایه گذار گزارش

ارواین کالیفرنیا., Feb. 18 سال 2020 /PRNewswire/ — صنعت ساختمان Association of Southern California (BIASC) اعلام کرده است راه اندازی رسمی از کالیفرنیا سرمایه گذار گزارش.

ارائه شده به عنوان یک ماهانه سرویس های کالیفرنیا سرمایه گذار گزارش یک منبع ارزشمند از اطلاعات برای حرفه ای املاک و مستغلات و سرمایه گذاران در سراسر جهان که علاقه مند به آخرین اخبار و اطلاعات تأثیر کالیفرنیا پویا مسکونی بازار املاک و مستغلات.

در کالیفرنیا سرمایه گذار گزارش حذف زمان و سردرد داشتن به صیقلی کردن اینترنت برای جدید ترین املاک مسکونی واقعی اخبار و آمار ارائه شده توسط مشترکین با دسترسی به اطلاعات مورد نیاز آنها همه در یک مکان مناسب.

مطالب موجود در کالیفرنیا سرمایه گذار گزارش شامل آخرین:

  • مسکن اخبار و سیاست
  • خرید و فروش خانه و قیمت, گزارش
  • نرخ وام مسکن
  • اجازه ساخت و ساز داده
  • خانه جدید و تحولات
  • تاریخی مسکونی املاک و مستغلات اطلاعات
  • مسکن پادکست

“در کالیفرنیا سرمایه گذار گزارش فراهم می کند سرمایه گذاران و حرفه ای املاک و مستغلات در سراسر جهان با قابلیت نگه داشتن انگشت خود را بر روی نبض از کالیفرنیا به طور مداوم در حال تحول مسکونی بازار املاک و مستغلات” گفت: BIASC مدیر عامل جف Montejano. “با اشتراک در کالیفرنیا سرمایه گذار گزارشترین تا به روز های مسکونی املاک و مستغلات, اخبار و اطلاعات خواهد بود فقط با یک کلیک دور.”

در کالیفرنیا سرمایه گذار گزارش در حال حاضر در دسترس برای یک نرخ پایین از 9 دلار در هر ماه و یا $99 سالانه و می توان آنلاین در https://biasc.org/investor-report/.

برای کسب اطلاعات بیشتر در صنعت ساختمان Association of Southern California, بازدید www.biasc.org.

در مورد BIASC
ساختمان انجمن صنعت جنوب کالیفرنیا است صدای منطقه را در صنعت ساختمان با چهار فصل ارائه موضعی خدمات به ساختمان حرفه ای از ونتورا به نوک جنوبی از اورنج کانتی. در طول 90 سال سابقه انجمن در خدمت آن سازنده و اعضای وابسته با پیش بینی حفاظت و ارتقای منافع مشترک خود را از طریق آن بسیاری از برنامه ها و خدمات شوراها و کمیته ها. www.biasc.org

تماس با رسانه ها
BIASC
کاریسا Willette
[email protected]
949-777-3859

تصویر دانلود

منبع صنعت ساختمان Association of Southern California, Inc.

لینک های مرتبط

https://biasc.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>