بافت برکشایر پست $50B از دست دادن در میان Virus به عنوان پول نقد افزایش به $137B

وارن بافت در برکشایر هاتاوی, Inc. در حال ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال یک رکورد سه ماهه از دست دادن خالص از نزدیک به 50 میلیارد دلار در روز شنبه و گفت: عملکرد رنج می برد در چند عامل عمده کسب و کار.

برکشایر گفت: بسیاری از آن بیش از 90 کسب و کار روبرو هستند “نسبتا جزئی تا شدید” اثرات منفی از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و در حال حاضر مجازات اقتصاد جهانی با کاهش درآمد قابل توجهی در مارس حتی در کسب و کار تلقی می شود “ضروری است.”

این BNSF راه آهن را دیدم حمل و نقل حجم از محصولات مصرفی و زغال سنگ سقوط در حالی که Geico کنار پول برای ماشین بیمه حق بیمه آن دیگر انتظار برای جمع آوری. برخی از کسب و کار قطع حقوق و furloughed کارگران و خرده فروشان مانند دیدن آب نبات و نبراسکا مبلمان مارت بسته فروشگاه ها.

بافت همچنین اجازه برکشایر نقدی سهام به افزایش $137.3 میلیارد از $128 میلیارد دلار در پایان سال 2019.

که منعکس 89 ساله میلیاردر ناتوانی را بزرگ “فیل” حجم خرید برای خود اوماها مبتنی بر کنگلومرا و احتیاط در خرید سهام است.

برکشایر گفت: این فقط یک شبکه از 1.8 میلیارد از سهام در سه ماهه اول. همچنین گفت: این repurchased $1.7 میلیارد دلار از آن خود سهام, اما که بود در کمتر از سه ماه قبل.

“از لحاظ تاریخی بافت بوده است به طوری که قابل مشاهده در زمان بحران و تشویق سرمایه گذاران برای بهره برداری از بازار selloffs اما اگر او را نمی بینم فرصت حتی در سهام خود را چه هستند که ما به فکر می کنم ؟” گفت: جیم Shanahan یک تحلیلگر در Edward Jones & Co در سنت لوئیس.

هنوز Shanahan گفت برکشایر “را به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند” منعکس کننده متنوع کسب و کار و قابل توجهی نقدینگی و دسترسی به سرمایه است. او نرخ برکشایر “خرید.”

برکشایر منتشر شد نتایج قبل از آن در نشست سالانه که در آن بافت گفت برکشایر در ماه آوریل فروش آن “کل معاملات” در چهار تا از بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده: آمریکا دلتا غربی و ایالات.

بافت گفت برکشایر “اشتباه” سرمایه گذاری حدود 7 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار در این بخش بود که تغییر “بسیار عمده راه” به عنوان اپیدمی خاموش ترین سفر هوایی از طریق هیچ گسل از خطوط هوایی است.

در این جلسه به جریان در یاهو امور مالی. برگزار شد و بدون معمول “وودستاک برای سرمایهداران” آخر هفته از جشن که به طور معمول به تساوی دهها هزار نفر از مردم به اوماها و کدام بافت لغو شد به دلیل بیماری همه گیر.

سهام برکشایر UNDERPERFORMS

برکشایر در سه ماهه اول از دست دادن خالص $بود 49.75 میلیارد دلار یا $30,653 در هر کلاس یک سهم را منعکس $54.52 میلیارد از زیان در بورس و سرمایه گذاری های دیگر. خالص درآمد $21.66 میلیارد دلار یا $13,209 هر سهم سال قبل.

حسابداری قانون نیاز به برکشایر به گزارش تحقق نیافته سهام زیان و سود خالص با نتایج باعث نوسانات است که بافت به نظر بی معنی است.

سه ماهه سود عملیاتی که بافت نظر عملکرد بهتر و اندازه گیری افزایش 6 ٪ به $5.87 میلیارد دلار یا حدود 3,624 در هر کلاس یک سهم از $5.56 میلیارد دلار یا حدود 3,388 هر سهم.

اما در سال زودتر نتایج منعکس شده یک بار برای سرمایه گذاری های مربوط به آنچه که دادستان به نام طرح Ponzi در یک شرکت سولار که برکشایر نمی دانند.

سود عملیاتی در برکشایر در کسب و کار کاهش یافت 3 ٪ کاهش در BNSF آب و برق و انرژی واحد و تولید خدمات و خرده فروشی عملیات مانند دقت Castparts که برکشایر برای خریداری $32.1 میلیارد دلار در سال 2016.

Geico قادر به ارسال 28 درصد سود قبل از مالیات اختصاصی سود چون مردم سوار کمتر و در نتیجه کمتر ادعا می کند برای سقوط. هنوز گر و مانند دیگران ارائه شده است امداد در حق بیمه به policyholders.

معاون رئیس چارلی مونگر گفته وال استریت ژورنال در ماه گذشته که برکشایر ممکن است نزدیک چند کسب و کارهای کوچک.

سرمایه گذاران ناامید شده اند با برکشایر. آن قیمت سهام کاهش یافته است 19 درصد در سال 2020 در مقایسه با 12 درصد کاهش در استاندارد اند پورز 500 با وجود بافت پیش بینی که برکشایر خواهد بهتر در پایین بازار.

این کاهش پس از برکشایر سهام عقب مانده این شاخص بیش از 20 درصد در سال 2019 از جمله سود سهام.

در سه ماهه اول بسیاری از برکشایر سهام سرمایه گذاری شانس بدتر از S&P از جمله, بیان آمریکا, بانک مرکزی آمریکا, ولز فارگو و چهار شرکت هواپیمایی است.

سقوط سهام نیز باعث $1.39 میلیارد دلار قبل از مالیات از دست دادن در مشتقات قرارداد که در آن برکشایر شرط بندی قیمت سهام افزایش بیش از مسافت های طولانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im