سرمایه گذاری گورو وارن بافت شرح داده شده جمعه بازار غوطه به عنوان “یک-دو پانچ” از coronavirus و کاهش قیمت نفت که آن را در زمان او تمام زندگی اش را تجربه کنید.

“اگر شما چوب در اطراف به اندازه کافی بلند شما ببینید همه چیز در بازارهای” اوراکل اوماها گفته یاهو مالی.

“و آن را گرفته اند ممکن است من به 89 سال سن برای پرتاب این یکی به تجربه اما بازارهای اگر شما برای باز دوم دوم آنها واکنش نشان می دهند به اخبار در یک زمان بزرگ راه,” او گفت:.

توفنده سهام ایالات متحده در روز پنج شنبه تایید کرد وال استریت است که در بازار خرس پس از سفر جدید محدودیت برای جلوگیری از coronavirus گسترش spooked سرمایه گذاران و لرزاند بازارهای جهانی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا سفر بان کی مون اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه با ارسال هر سه عمده شاخص های سهام ایالات متحده به یک سقوط کوبیدن کتاب در طولانی ترین در حال اجرا ایالات متحده bull بازار در رکورد.

معیار S&P 500 و Nasdaq از دست داده اند و حدود 24 درصد از ارزش خود را پس از رسیدن به رکورد بسته شدن اوج فقط 16 جلسه پیش به عنوان سازمان ملل در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با نحوه شامل حرکت سریع coronavirus و اقتصادی آن اثرات ایسنا توضیح داد.

یک خرس بازار تایید شده است که یک شاخص غرق 20 ٪ یا بیشتر در زیر آن های اخیر بسته شدن بالا.

اما بافت گفت: بازار فرو در سال 1987 و در سال 2008 ترسناک تر.

“نبود اکتبر 1987, اما آن را یک تقلید… [و بحران مالی] بود بسیار ترسناک تر دور از هر چیزی که اتفاق افتاده است [روز شنبه],” او گفت:.

در ضمن تهمت و گفت که او انتظار دارد بازار برای بازیابی از نصب ضرر و زیان ناشی از شیوع کروناویروس که به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان و خرد و صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و هتل ها.

“آن را به تمام جستن به عقب و آن را به گزاف گویی بسیار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز پنج شنبه در کاخ سفید در دیدار با نخست وزیر ایرلند لئو Varadkar بلومبرگ گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im