گیاهی شبیه شاهبلوط هندی اعلام محلی اضطراری بسته به امکانات شهرستان برای جلوگیری از گسترش coronavirus

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی در حال پیوستن به دیگر مترو ققنوس شهرستانها در اعلام وضعیت اضطراری به دلیل گسترش رمان coronavirus.

شهردار جکی Meck در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت مقامات شهرستان در حال کار در سراسر ساعت به امن نگه داشتن شما در چه بسیار سیال وضعیت است.”

به سرعت در حال رشد شهرستان از برخی از 80,000 نفر است که در جنوب غربی ققنوس.

آن هنوز روشن نشده اگر Meck استفاده خواهد کرد خود را گسترش قدرت به میله و محدود کردن رستوران ها به عنوان ققنوس شهردار کیت Gallego آیا شنبه. ضروری شهرستان, خدمات عمومی مانند خدمات ایمنی آب و فاضلاب و زباله بود را مختل Meck گفت.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی می پیوندد دیگر دره شهر در اعلام شرایط اضطراری. چوب پرچم برای اولین بار بود آریزونا به انجام این کار در روز دوشنبه.

اضطراری اعلام “اجازه می دهد تا شهردار به طور مستقیم شهر مدیر به اقدام سریع در هماهنگی عملیات اضطراری برای مدیریت گسترش COVID-19 و دسترسی به کمک های مالی بدون برگزاری رسمی جلسه شورای” با توجه به این شهرستان است. “همچنین می گذارد و زمینه را برای گیاهی شبیه شاهبلوط هندی به واجد شرایط برای بودجه فدرال بازپرداخت در آینده است.”

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی شهر تعطیلی

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی لغو آن سهشنبه شورای شهر نشست. این شورا انتظار می رود برای رای دادن بر روی یک به روز رسانی منابع آب طرح که با هدف دادن به رهبران شهر راه حل های بالقوه برای خود کوچک تامین آب است که تحت بررسی.

این شهر کتابخانه ها تعطیل هستند به طور نامحدود شهرستان روز دوشنبه اعلام کرد. کتاب قطره نیز بسته شده است. هزینه های لغو خواهد شد و کتاب را به طور خودکار تمدید می شود.

پارک های شهر هنوز باز است اما حمام و سرویس بهداشتی بسته هستند و آب چشمه ها خاموش هستند.

خانواده زباله های خطرناک افت کردن است به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی. ساکنان می توانید درخواست گواهی دفن زباله توسط ایمیل trashadmin@buckeyeaz.gov.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی اضطراری مدیریت کارکنان هماهنگی با شهرستان و دولت و مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان از ساکنان و کارکنان شهرستان حفاظت شده و دارد که اختلال حداقل به شهرستان عملیات.

این شهرستان بسته شده است آن مرکز تفریح و سرگرمی و به حالت تعلیق در تمام پارک ها و تفریح و سرگرمی, حوادث, تا اطلاع ثانوی.

برنامه ها و رویدادها در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی ارشد مرکز هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی. کاربران می توانید انتخاب کنید تا وعده های غذایی خود را در مرکز و یا آن را تحویل داده و به خانه های خود. حمل و نقل پزشکی ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

مقامات شهرستان به تعویق افتاد چندین رویداد در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل از جمله فوق العاده مرد Verrado بنیانگذاران روز و شهردار جکی Meck دولت از شهرستان آدرس خود را.

ورزشی جوانان لیگ هستند به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

مقامات شهرستان در حال بررسی رویدادهای دیگر و برنامه به عنوان آن را با این نسخهها کار به منظور کاهش مواجهه با گروه های بزرگ و بین کارکنان.

خدمات به مشتریان شمارنده باز هستند اما ساکنان را تشویق به استفاده از این شهر خدمات آنلاین به قطع در بازدید از شهرستان سالن.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی در حال ایجاد یک نیروی انسانی طرح احتمالی برای اطمینان از این شهرستان می تواند کار با حداقل نیروی انسانی اگر کارکنان تبدیل به بیمار. آنها همچنین مواد ضد عفونی کننده رایج در مناطق هر چند ساعت.

اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت شهر.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در jbowling@azcentral.com یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر