بابا والاس در سوئیس ‘نفرت از POTUS’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را از تماس طناب دار جعل

بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده نسکار مسابقه های بالا سری در پاسخ به “نفرت از POTUS” در توییتر دنبال یک ادعا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راننده یک “جعل” هنگامی که او در بر داشت یک طناب دار در گاراژ خود را.

“عشق به طور طبیعی باید به مردم آموزش داده می شود به نفرت. حتی زمانی که آن را نفرت از POTUS,” والاس توییتی دوشنبه.

والاس با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در تمام حوادث و خواص. به زودی پس از او گزارش شده پیدا کردن یک طناب دار حلق آویز در گاراژ خود را.

پس از تحقیقات اف بی آی در بر داشت طناب دار حلق آویز شده است در گاراژ پس حداقل در ماه اکتبر گذشته قبل از والاس تیم اختصاص داده شده به آن است. آنها نیز رد طناب دار به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

محققان می گویند نه والاس بود که در جعل.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اوایل روز دوشنبه:

“اتحاد @BubbaWallace عذرخواهی به همه کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل? که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!”

“من شده است مسابقه تمام زندگی من” والاس با سی ان ان گفت. “ما شتافت از صدها نفر از گاراژ است که تا به حال هرگز گاراژ می کشد مانند آن. آیا در سال 2019 یا هر زمان که آن را به یک طناب دار. آن را در من به کارگردانی ولی کسی گره خورده طناب دار. آن را — آن است که یک طناب دار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im