– اگر تجارت فیلمهای مربوط به Red Sox ستاره outfielder Mookie بتی است که به ساخته دوقلوها ممکن است یک بخشی از آن است.

با توجه به دو منبع با آگاهی از مذاکرات دوقلوها بسیار بدبینانه در مورد خود پایان یک پیشنهاد سه راه مقابله شامل Red Sox و داجرز یک معامله است که در آن دوقلو بودند به دریافت righthander Kenta Maeda از داجرز در حالی که ارسال righthanded شعله افکن Brusdar Graterol به Red Sox.

اخبار در مورد معامله را شکست آخرین شنبه به باشگاه ها رد و بدل پرونده پزشکی یک روش استاندارد قبل از معاملات در حال نهایی. بوستون پس از بررسی Graterol تاریخچه پزشکی ابراز نگرانی می کند که جوان righthander را در دراز مدت نقش می تواند به عنوان یک مسکن و نه یک نویسنده. Red Sox خواسته دوقلوها برای اضافه کردن اضافی top 10 چشم انداز به معامله.

در حالی که دوقلو بودند هیجان زده در مورد اضافه کردن Maeda به چرخش آنها در برابر شیرین معامله بیش از حد. پس از گفتگوهای بی ثمر ثابت دوقلوها در شنبه حفر شده در امید این وضعیت است که با حل و فصل بیشتر به تاخیر می اندازد.

در ضمن Graterol به دنبال آرامش و لبخند را به عنوان او صحبت می کرد با مربیان و هم تیمی انداخت در اغل گاو یا حشم برای حدود 12 دقیقه در روز شنبه در CenturyLink ورزشی پیچیده است. او حتی بدبختانه یک توپ بیس بال به یک ناظر پس از جلسه. دوقلوها برنامه ریزی برای استفاده از Graterol در اغل گاو یا حشم که 102 کیلومتر در ساعت fastball خواهد بود یک دارایی.

Graterol ساخته شده بود و نه در دسترس به نظر او پس از جلسه; کوزه و خشکشویی رسما گزارش به اردوگاه چهارشنبه.

Red Sox نیز دریافت کرده اند بسیاری از فن واکنش برای تجارت 2018 لیگ آمریکا MVP و همه ستاره پارچ دیوید قیمت در یک حقوق و دستمزد کمپرسی برای چه مقدار به دو چشم انداز.

دوقلوها’ نقش را اجازه داده اند بوستون به ارسال بتی, قیمت و نقدی به لس آنجلس در مقابل خود چشم انداز الکس Verdugo; Maeda خواهد آمد به دوقلوها و Graterol خواهد رفتن به بوستون. بتی است که به علت $27 میلیون در آخر فصل قبل از رایگان آژانس و قیمت $96 میلیون چپ در سه سال قرارداد خود را. داجرز در پیش بینی که تجارت رفتن را از طریق, به انتظارنشسته بودند تا یک معامله با فرشتگان که در آن آنها ارسال outfielder Joc Pederson و righthander راس نورسته در سراسر شهر برای infielder لوئیس Rengifo.

دوقلوها کشیدن از سرنگونی می تواند تمام کسانی که قصد دارد در Jenga-مانند مد مگر اینکه داجرز و Red Sox پیدا کردن یک جایگزین برای دوقلوها. گزارش های رسانه ها در طول هفته گذشته نشان داد کل معامله بعید است که از طریق, اما به عنوان زمان عینک روشن شد چیزی بود که به وضوح اشتباه است.

کسانی که به این وضعیت ابراز سرخوردگی خود را به عنوان درام اطراف یکی از بازی بازیکنان نخبه آشکار شد. فرشتگان صاحب آرتی مورنو با توجه به گزارش های ابراز خشم خود را در مورد معامله که با تاخیر توسط بتی حماسه.

اسکات بوراس Graterol عامل زمان موضوع را با بوستون نگرانی در مورد سلامتی مشتری خود را.

“نشان می دهد که این بازیکن سالم است رفتن به جلو و یا به هر شکل اساسی پزشکی نقص است که در هر راه صدمه حرفه ای همه که غلط است. این اندک فرض ایجاد شده توسط پزشکی, بررسی, توسط کسی که هرگز او را دیده جسمی” بوروس در بیانیه ای گفت.

Tony Clark سر بازیکن ارتباط حتی با انتشار بیانیه ای. “حوادث این هفته گذشته ناعادلانه قرار دادن چند بازیکن از زندگی در یک حالت برزخ,” او گفت: خواستار حل سریع.

با وجود گزارش در مورد پیشنهاد معامله مسلط اخبار ورزشی بحث برای چند روز Graterol هنوز هم کار می کرد در دوقلوها تسهیلات در هفته گذشته. یک نفر بود که در اطراف Graterol در طول هفته گذشته گفت: او شده است حرفه ای در گرفتن کار خود را انجام داده بود اما روشن تحولات بودند در ذهن خود.

اگر دوقلوها حفظ Graterol آنها نمی خواهد زمین Maeda بود که 10-8 با 4.04 عصر آخرین فصل است و 47-35 با 3.87 در دوران حرفه ای خود را با داجرز. او به طور متوسط fastball اما changeup که باعث نوسانات و نتواند و دوقلوها احساس خود را سریع خود بود یک بازی خوب برای flyball پارچ.

دوقلوها’ تمایل به ایفای نقش در megadeal به منظور زمین یک پارچ مانند Maeda نشان می دهد که آنها به پایان رسید و ارتقاء چرخش است. آنها righthanders خوزه Berrios و جیک Odorizzi در بالای چرخش با عامل رایگان هومر بیلی در حال حاضر مجموعه ای به شماره 3 استارت. Righthander مایکل Pineda پس از او کامل خود را برای تعلیق آزمایش مثبت برای ممنوع مدر و lefthander Rich Hill هنگامی که او انجام داده با توانبخشی زیر آرنج عمل جراحی را پر از چرخش.

بر روی کاغذ آن را قادر به پنج شروع صدر توسط دو کوزه که با نام به همه ستاره بازی فصل گذشته. هنوز دوقلوها پا به جلو به عنوان خواستگاران برای Maeda. که نشان می دهد آنها را به گفتگو در مورد هر کیفیت استارتر که زمین در تجارت بین بلوک در حال حاضر و در تاریخ 31 ژوئیه مهلت تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de