برادران Zamboni جایگزینی کاهش زمان مورد نیاز به اندکی یخ عرصه

– در سال 1949 یخ یخ بازی کردن مالک در لس آنجلس به دست آمده ثبت اختراع برای یک ماشین. متداول شدن یخ یک مشکل بوده است که متوقف کرد سرسره میباشد. آن را در زمان پنج تا 90 دقیقه به ضمیمه یک ورق از یخ است.

اما فرانک Zamboni ماشین — که در اصل له شده با هم یک سیلندر هیدرولیک از جنگ جهانی دوم بمب افکن یک شاسی از یک جرثقیل نفت یک موتور از یک جیپ و یک سری قرقره — تغییر بازی. یک کار دشوار تبدیل به یک 15 دقیقه ای یک مرد ،

هفتاد سال بعد Zamboni اختراع — به نام او — هنوز هم پرچمدار. اما دو برادر از یک Manitoba جامعه کشاورزی که به مینه سوتا به عنوان نوجوانان در حال تلاش برای تغییر آن است.

حدود یک دهه پیش, Paul van Eijl — در حال حاضر 44 ساله و پدر دو زندگی می کند که در سراسر رودخانه می سی سی پی از وینونا — منتظر بود تا یک Zamboni به پایان رسید کار خود را پس از تیم خود را می توانید از یخ است.

“و در آن لحظه من بود ‘وجود دارد باید یک راه سریع تر برای انجام این کار’ ” ون Eijl گفت. “من نمی توانستم تکان که فکر می کردم.”

او به نام یکی از سه برادران است. دیو ون Eijl کمتر ورزشی-وسواس اما تا به حال بیشتر از یک مهندسی ذهن است. دو شنبه آکوستیک در کافه در وینونا و شروع به طراحی, تلاش برای حل بزرگترین مشکل در یخ متداول: برای 10 تا 15 دقیقه در هر ساعت یک سالن هاکی روی یخ به سادگی خاموش شود.

زمان است که این صنعت با ارزش ترین کالا. زمان یخ به طور معمول هزینه حدود 200 دلار در ساعت در شهرهای دوقلو. زمانی که پیست اپراتورها در تلاش هستند تا تیم شدن یخ مربیان همیشه فریاد “یک مته! یک دقیقه!” حتی یک بهبود در اطراف حاشیه می تواند تفاوت را.

برادران’ ایده اولین بار بود یخ-resurfacer معلق در یک مسیر بالاتر از میدان یخ بازی. که کار نمی کند. بعد ایده به ضمیمه یخ resurfacer به تخته. اما این امر می تواند گران قیمت. آنها فکر در مورد متداول شدن سریعتر با ساخت ماشین آلات بزرگتر بیش از حد. اما چگونه می تواند شما را در ساخت یک 42-پا قطعه از تجهیزات بسیار کمتر آن را به یک پیست?

هر ایده آنها را به ارمغان آورد و نزدیک به یک راه حل است. به عنوان آنها نزدیک به خود را در زمان تکرار — Sottu6 پس از کلمه ایسلندی به صورت متداول — آنها خوب-تنظیم و مهندسی متعادل کردن دستگاه و وزن و کشش و گشتاور برای جلوگیری از چرخش بر روی یخ. پس از هشت سال 2.5 میلیون دلار در سرمایه گذاری و هزاران نفر از آزمون ساعت آنها بسیار کوچکتر جایگزین برای Zamboni — 1500 پوند به جای 10,000 — که در عمل مستقل با هر نقطه بین دو و چهار از ماشین آلات صیقل با برس گردان در اطراف یخ به طور همزمان. “این اساسا متداول توسط کمیته” Paul van Eijl گفت.

چهار دستگاه می تواند اندکی یک پیست در کمتر از 90 ثانیه. دو می تواند پایان کار در کمتر از سه دقیقه است.

“این یک تعویض بازی گفت:” باب مونترو مدیر در روچستر را گراهام عرصه پیچیده است. “به نظر می رسد مانند Jetsons در حال وقوع در خارج وجود دارد با عصر فضا رباتیک وزوز در اطراف یخ.”

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر نوآوری های بیش از حد: نازل است که توزیع آب بر اساس سرعت چرخ به طوری که آب نمی استخر بیش از حد بالا در لبه های یخ. یک ماشین است که به طور کامل الکتریکی است. و اختصاصی سیستم تیغه دیده می شود به عنوان محصول مرکزی نوآوری است.

“قادر بودن برای تراشیدن یخ چیزی بود که همه به ما گفت که ما هرگز قادر به انجام” دیو ون Eijl گفت. “اما ما کبابی که خوک.”

که خوک نیست و کاملا آماده برای بازار است. ون Eijls برآورد آن را دو سال دیگر و 2 میلیون دلار قبل از Sottu6 باعث می شود آن را به بازار است.

“گربه از کیسه در حال حاضر” پل ون Eijl گفت. “این که آیا آن را با ما و یا کسی دیگری این در حال آمدن است. این اجتناب ناپذیر است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر