نخست وزیر بوریس جانسون دوشنبه وعده داده شده به درایو سخت معامله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده تجارت ایران گفت او می خواهد برای باز کردن فرصت ها برای کسب و کار و سرمایه گذاران در حالی که امیدوار کننده انگلستان ملی سلامت سیستم برای فروش نیست.

وجود نگرانی در میان رای دهندگان انگلیسی است که ایالات متحده می خواهد دسترسی این کشور به سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی, گزارش گاردین اما دولت گفت: در آزادی مطبوعات از آن است که متعهد به نگه داشتن خدمات بهداشتی رایگان در نقطه استفاده کنید.

این تیم گفت: این نیز می خواهد برای ادامه و تضمین استانداردهای بالا و برای حمایت از مصرف کنندگان و کارگران و برای رفاه حیوانات.

“تجارت اسکاتلندی ماهی قزل آلا برای Stetson کلاه ما ارائه خواهد شد قیمت های پایین تر و انتخاب بیشتر برای ما خریداران گفت:” جانسون. “این اطلس تجارت معامله را منعکس منحصر به فرد نزدیکی از ما دو ملت بزرگ.”

با این حال کشورهای در حال برخورد بیش جانسون تصمیم گیری اجازه می دهد ارتباطات چینی غول Huawei دسترسی به این کشور 5G سیستم با وجود ما مجادلات است که آن را به دولت چین بیش از حد دسترسی به سیستم های آنلاین.

وزرا نیز رو خواسته که حکومت هورمون تحت درمان با گوشت گاو و یا کلر مرغ از بودن وارداتی از ایالات متحده است.

در همین حال رهبران اتحادیه خواستار جانسون و خیابان داونینگ به “دنج” به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مذاکرات و برای جلوگیری از هر گونه مانور که پایین تر استاندارد مواد غذایی.

مذاکره دور خواهد متناوب بین دو کشور و بین المللی تجارت وزیر لیز خرپا گفت: از جمله موافقت نامه های تجاری یکی از اصلی ترین فرصت برای بریتانیا پس از تبدیل شدن به یک تجارت مستقل ملت است که آن را “قطع نوار قرمز برای ما کسب و کارهای کوچک, کاهش تعرفه های بزرگ ما از محصولات لبنی به اتومبیل و افزایش رشد در تمام چهار سازمان ملل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de