پل زدن شکاف برنده “بهترین ساخت پادکست از سال 2020” را به عنوان نام های ساخت و ساز جستوجوی

اسپانسر شده از طرف کاربردی نرم افزار مستقر در آتلانتا ، پل زدن شکاف پادکست عرضه در ماه نوامبر سال 2019 با آسان برای هضم نیم ساعت در قسمت پیشرفت های فن آوری در ساخت و ساز و مکانیکی و الکتریکی و لوله کشی معاملات. میزبان تاد Weyandt همچنان به صدای به solvers مشکل نوآوران و نیروهای محرکه که در حال کمک به سوق دادن این صنعت رو به جلو نسبت به کارآمد تر و مولد گردش.

“من بسیار هیجان زده و مفتخر به پادکست ما پیروزی در این رقابت” Weyandt گفت. “این کمک خواهد کرد که در ادامه به ویژه نوآوری و عوامل تغییر در طول ساخت و ساز و MEP. ساخت و ساز واقعا محل می شود. من همچنان برای تبدیل شدن به اعتماد به نفس بیشتری در آن و الهام با هر مکالمه من. من خوش شانس به یک تیم شگفت انگیز کمک به نشان می دهد که بهترین آن می تواند باشد.”

ریچارد Burroughsرئیس جمهور اعمال می شود افزود: “نرم افزار کاربردی است که با افتخار به حمایت از پل زدن شکاف پادکست و این مهم مکالمات به این صنعت است. پادکست می دهد صدای خود را به سه بخش ماموریت ما: ‘توانمند سازی مشتریان. تبدیل صنایع. قهرمان نوآوری است.’ از طریق تاد مکالمات ما قادر به تمرکز توجه در نوآوری های رانندگی تغییر و تحول در حالی که ارائه اطلاعات با ارزش برای مشتریان ما است.”

در این ششمین سالانه ساخت و ساز در جستوجوی بهترین ساخت پادکست, رقابت, رکورد تعداد نامزد دریافت شد و پل زدن شکاف شکست رکورد ترین فرد رای در این رقابت ها از تاریخ ،

“پل زدن شکاف می درخشد یک نور لازم در مردم و محصولات است که در حال فعال کردن صنعت ساخت و ساز برای تبدیل شدن به حتی بهتر است” گفت: Shane Hedmondسردبیر ساخت و ساز جستوجوی است. “تاد نشانی از یک کار بزرگ نه تنها جالب پیدا کردن مهمانان اما همچنین حفر را به آنچه باعث می شود آنها را بسیار پرشور در مورد آنچه انجام می دهند. ساخت و ساز جستوجوی مفتخر است به پرکردن این شکاف به عنوان ما 2020 بهترین ساخت پادکست برنده است.”

در مورد پل زدن شکاف

پل زدن شکاف پادکست است که به شما توسط نرم افزار کاربردی و صدا را می دهد به چیزهای باور نکردنی اتفاق می افتد در داخل و اطراف ساخت و ساز در حالی که دفاع از این واقعیت است که این صنعت بود. پیوستن به نوآوری ماجراجویی است که زیر طاق MEP و صنعت ساخت و ساز – پیشرفت در تکنولوژی متمایز دیدگاه های مهارت های نرم افزاری مورد نیاز برای موفق تحول و داستان در مورد حل مشکل طرز فکر است که همچنان به شکل بزرگ این صنعت و حرکت آن رو به جلو است. برای اطلاعات بیشتر www.bridgingthegappod.com.

در مورد نرم افزار کاربردی

کاربردی نرم افزار یک سرویس کامل لیگ برتر systems integrator برای AEC, MEP, ساخت و تولید, صنایع است که در یک ماموریت برای تبدیل صنایع با توانمند سازی مشتریان و دفاع از نوآوری با دنیای واقعی مشاوران متخصص. با طیف گسترده ای از راه حل های جهانی, خدمات و آموزش های کاربردی شده است heling مشتریان دستیابی به مزیت رقابتی از سال 1982. برای اطلاعات بیشتر www.asti.com.

رسانه های تماس:
تاد F. Weyandt
کاربردی نرم افزار
404.564.1843
[email protected]

منبع کاربردی نرم افزار

لینک های مرتبط

www.asti.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im