Brian Dennehy های زبر و خشن بازیگر که در فیلم به عنوان یک ماچ سنگین و بعدها در حرفه خود موفق به کسب ستایش دیگران برای خود مرحله کار در نمایشنامه های ویلیام شکسپیر, آنتون چخوف, یوجین اونیل و آرتور میلر درگذشت. او 81.

Dennehy درگذشت دوشنبه شب از علل طبیعی در New Haven, کانکتیکات, با توجه به کیت Cafaro از ICM همکاران این بازیگر نمایندگان.

شناخته شده برای خود را گسترده قاب پررونق صدا و توانایی به بازی خوب بچه ها و بچه ها بد در برابر اعتماد بنفس, Dennehy تونی برنده دو جایزه گلدن گلوب و نامزد شش Emmys. او همچنین به آمریکا تئاتر سالن از شهرت در سال 2010.

مراسم تجلیل از آمد برادوی و هالیوود از جمله از Lin-مانوئل میراندا که گفت: او را دیدم Dennehy دو بار روی صحنه و به نام بازیگر “یک کلوسوس.” بازیگر Michael McKean گفت Dennehy بود “درخشان و همه کاره یک نیروگاه بازیگر و بسیار مرد خوب به عنوان به خوبی.” لباس زیر زنانه, که به نظر می رسد در یک فیلم با Dennehy گفت: “آنها نمی خود را از نوع دیگر.”

در میان 40-عجیب و غریب, فیلم او با بازی یک کلانتر که زندانی رمبو در “اولین خون” یک قاتل زنجیره ای در “برای گرفتن یک قاتل” و یک کلانتر فاسد داغستان توسط Kevin Kline در “Silverado.” او نیز تا به حال برخی از خوش خیم نقش: متصدی بار که کنسول دادلی مور در “10” و levelheaded رهبر بیگانگان در “پیله” و عاقبت آن است.

در نهایت Dennehy خسته از استودیو زندگی است. “فیلم استفاده می شود سرگرم کننده” او مشاهده شده در مصاحبه. “آنها در زمان مراقبت از شما کلاس اول. آن روزها رفته اند.”

Dennehy حال ارتباط با شیکاگو گودمن تئاتر که تا به حال شهرت سنگین درام. او به نظر می رسد در Bertolt برکت است “گالیله” در سال 1986 و بعد چخوف را “باغ گیلاس” در مراتب پایین تر حقوق از او به دست آورده در هالیوود است. در سال 1990 او نقش Hickey در یوجین اونیل “The Iceman Cometh,” بازی او reprised در گودمن با ناتان لین در سال 2012 و در بروکلین در سال 2013.

در سال 1998 Dennehy به نظر می رسد در برادوی در نقش ویلی Loman های فرسوده کلاهبردار در میلر “مرگ یک فروشنده” و برنده تونی برای عملکرد خود را.

“آنچه این بازیگر می رود برای نزدیک به یک everyman کیفیت با grand عاطفی وسعت که مسابقات خود را به یاد ماندنی هیکل” نوشته بن برانتلی در بررسی خود از این بازی برای نیویورک تایمز. “در عین حال این احساسات حلقه بنابراین فورا درست است که آقای Dennehy به نظر می رسد به ربودن شما با نیروی دام انداختن شما در داخل ویلی و روان.”

او اهدا شد یکی دیگر از تونی در سال 2003 برای نقش خود در اونیل “روز طولانی سفر به شب.” در این سکو پس از تشکر از خانواده اش شرکت ستاره و تولید و تکمیل رقبای خود گفت: “این کلمات از یوجین اونیل — آنها رو به شنیده می شود. آنها رو به شنیده ام و شنیده ام و شنیده ام. و با تشکر از شما بسیار برای ما فرصتی برای enunciate آنها.”

Dennehy متولد 9 جولای 1938 در Bridgeport, کانکتیکات, برای اولین بار از سه پسر. خود مبادرت به اقدام آغاز شد زمانی که او 14 در شهر نیویورک و یک دانشجو در بروکلین ، او در عمل نقش عنوان در “مکبث.” او با بازی فوتبال در یک بورس تحصیلی در دانشگاه کلمبیا و او در خدمت پنج سال در ایالات متحده آمریکا تفنگداران دریایی.

در شهر نیویورک در سال 1965 او را دنبال بازیگری در حالی که کار در مشاغل جانبی. “من یاد گرفتم دست اول چگونه یک راننده کامیون جان یک متصدی بار می کند, چگونه یک فروشنده فکر می کند” او گفت که نیویورک تایمز در سال 1989. “من تا به حال به زندگی در داخل کسانی که شغل نیست فقط تظاهر.”

پدر و مادر خود را — اد Dennehy یک ویرایشگر برای آسوشیتد پرس در نیویورک و هانا Dennehy یک پرستار — هرگز نمی تواند درک کند که چرا پسرش را انتخاب کرد تا به عمل. “هر کسی مطرح شده در اول یا نسل دوم خانواده مهاجر می داند که شما در حال انتظار برای پیشبرد توپ به پایین میدان” Dennehy گفت: دانشگاه کلمبیا امروز در سال 1999. “اقدام نمی واجد شرایط در هر راه است.”

6-پا-3-اینچ Dennehy رفت به هالیوود برای اولین بار فیلم “نیمه سخت” با بازی برت رینولدز و Kris Kristofferson. Dennehy پرداخت شد $10,000 در هفته به مدت 10 هفته است که به گمان او “شبیه آن همه پول در جهان است.”

در میان فیلم های او: “Looking for Mr. Goodbar,” ناپاک “بازی” “Little Miss Marker,” “, تقسیم, تصویر,” “پارک گورکی,” “قانونی عقاب” “مایل از خانه” “بازگشت به Snowy River” “برائت,” “رومئو و ژولیت” و “حمله به حوزه 13.” او پدر Chris Farley را عنوانی شخصیت در سال 1995 کمدی “تامی پسر.”

او با بازی, سریال, قاتل, John Wayne gacy شنیده نشده در سال 1991 فیلم تلویزیونی “برای گرفتن یک قاتل” و رهبر اتحادیه جکی پايه بلند كن بادي در HBO ویژه “Teamster” را یک سال بعد. “من سعی می کنم به بازی خائنانی به عنوان اگر آنها در حال بچه ها خوب است و بچه ها خوب به عنوان اگر آنها خائنانی او گفت:” در سال 1992

او به خود 70s در چنین پروژه هایی به عنوان SundanceTV را “رو و لئونارد” فیلم “مرغ دریایی” با الیزابت ماس و آنت بنینگ و بازی “آخر بازی” توسط ساموئل بکت در اسکله تئاتر. آخرین تاخت و تاز کردن در برادوی در “عشق نامه” مخالف میا فارو در سال 2014.

او جان سالم به در با همسر دوم خود طراح صحنه و لباس جنیفر Arnott و دو فرزند خود کورمک و سارا. او نیز جان سالم به در برد توسط سه دختر — الیزابت, کاتلین و Deirdre — از ازدواج قبلی به جودیت mark barnes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de