برندان Carr به نیوز مکس تلویزیون: ما نمی تواند اعتماد چین در مورد شبکه های مخابراتی

چینی تلاش برای گسترش اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس نیز باید یک علامت هشدار دهنده به اعتماد آنها را در سایر مسائل حیاتی FCC کمیسیون برندان Carr گفته نیوز مکس تلویزیون.

ظاهر می شود در “اسپایسر & Co.” در روز سه شنبه Carr گفت: “جهانی اطلاعات غلط کمپین [است] در حال راه اندازی توسط رئیس تبليغاتي در رژیم کمونیستی را امتحان کنید و انگشت اشاره در هر کس غیر از خود را به مسئولیت خود برای گسترش COVID-19.”

FCC کمیسیون تاکید کرد که این بی اعتمادی از مقامات در پکن باید به گسترش تلاش خود را برای گسترش ارتباطات زیرساخت گفت: “رئیس جمهور تهمت دارای پیام روشنی است که در ایالات متحده انجام خواهد داد هر چه طول می کشد به امن ما مخابراتی شبکه های خارجی از بازیگران است.”

Carr به چند نمونه از چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات برای جلوگیری از چنین تلاش های چینی و تاکید کرد که “ما باید انجام از بالا به پایین بررسی همه اشخاص به طور بالقوه تحت انگشت شست از رژیم کمونیستی.”

FCC کمیسیون تصریح کرد: این نقاط در توییتر گفت که پکن “در نظر دارد برای جاسوسی آمریکایی و ایالات متحده کسب و کار برای به دست آوردن اقتصادی و امنیت ملی ، اگر ما نمی توانیم به شما اعتماد شما خوش آمدید ما در شبکه های مخابراتی.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de