رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro در روز جمعه شک و تردید در سائو پائولو مرگ و میر از شیوع کروناویروس و متهم فرماندار ایالت دستکاری اعداد سیاسی به پایان می رسد بدون دادن مدرک برای ادعای خود.

Bolsonaro اتهامات شد و آخرین در یک سطح پهن هرچیزی زشت نبرد با برزیل فرمانداران که chafed در رئيس جمهور است که حفاظت از اقتصاد اولویت طول می کشد بیش از اجتماعی فاصله اقدامات برای مبارزه با گسترش این ویروس بسیار مسری.

پس از مشاوره کارشناسان بهداشت عمومی اکثریت قریب به اتفاق کشور را 26 فرمانداران باید ممنوع و غیر ضروری فعالیت های تجاری و خدمات عمومی شامل شیوع بیماری در کشورهای خود را.

“من متاسفم برخی از مردم که آنها می میرند که زندگی” Bolsonaro در یک مصاحبه تلویزیونی گفت در شب جمعه. “شما نمی توانید متوقف کردن یک خودرو کارخانه به دلیل ترافیک مرگ و میر.”

Bolsonaro گفت که در ایالت سائو پائولو, برزیل اقتصادی نیروگاه مرگ و میر به نظر می رسید “بیش از حد بزرگ است.” سائو پائولو است که اکثر موارد و مرگ و میر تا کنون از coronavirus در برزیل در 1,223 موارد و 68 مرگ و میر.

“ما نیاز به نگاهی به آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد این را نمی توان یک بازی اعداد به نفع منافع سیاسی” Bolsonaro گفت.

روز جمعه سائو پائولو فرماندار جاو Doria سابق Bolsonaro متحد که بسیاری از انتظار می رود به عنوان یک رقیب در سال 2022 انتخابات ریاست جمهوری متهم Bolsonaro ترویج “دروغ” با راه اندازی یک تلویزیون تبلیغ انتخاباتی انتقاد از محدودیت های اعمال شده شامل شعار “#BrazilCannotStop.”

شعار شبیه به یک کمپین در میلان قبل از مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت.

اقدام صورت گرفته

برزیل وزارت دادگستری در روز شنبه منع همه غیر مقیم خارجی از ورود به کشور از طریق آن فرودگاه است. ممنوعیت سفر می رود به اثر در روز دوشنبه و پس از اقدامات مشابه در دیگر آمریکای جنوبی سازمان ملل.

همچنین در روز جمعه, برزیل, بانک مرکزی به نام اضطراری خرید اوراق قرضه قدرت در خط با ‘کاهش کمی’ سیاست در کشورهای دیگر در حالی که رونمایی از 40 میلیارد reais خط اعتباری برای کمک به شرکت های کوچکتر با حقوق و دستمزد.

وزیر اقتصاد پائولو Guedes گفت که دولت ارائه خواهد شد 45 میلیارد reais به خود اشتغالی و غیر رسمی کارگران اضافه کرد که همه دولت coronavirus-مبارزه با اقدامات را در مجموع 700 میلیارد reais بیش از سه ماه.

تایید coronavirus موارد در کشور شروع به پریدن کرد به 3,417 روز جمعه از 1,891 در روز دوشنبه به عنوان مرگ و میر ناشی از صعود به 92 با توجه به وزارت بهداشت.

Bolsonaro محبوبیت تضعیف شده در طول بحران و بسیاری از مردم در سراسر برزیل bang گلدان و تابه ها را در ویندوز خود را شبانه در اعتراض خود را دست زدن به آن.

در counterprotests در جمعه Bolsonaro حامیان سوار بوق کاروان از طریق شهرهای بزرگ به مخالفت با مستندات به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی ویدئوها با #BrazilCannotStop برچسب.

تلویزیون, تبلیغات در رسانه های اجتماعی توسط Bolsonaro متحدان از جمله پسر سناتور Flavio Bolsonaro راه اندازی شد توسط دفتر رئيس جمهور در هزینه 4.9 میلیون reais (1 میلیون دلار) و بدون مشورت با وزارت بهداشت و درمان با توجه به دو نفر با آگاهی از این موضوع است.

“برای محله فروشندگان برای صاحبان فروشگاه ها در مراکز شهرستان برای کارکنان داخلی برای میلیون ها برزیلی, برزیل می تواند به توقف” گفت: این آگهی نشان می دهد که صحنه های شلوغ کلاس های درس و بازارهای خیابانی.

شعار شبیه به #MilanWillNotStop که محبوب در شمال ایتالیا در ماه فوریه است. ایتالیا رفت و تبدیل به یک کانون جهانی از شیوع این بیماری با مرگ و میر بیشتر از چین است.

شهردار میلان, Beppe سالا گفت و حسرت های hashtag.

“بسیاری از آنها با اشاره به این که با هشتگ #MilanWillNotStop. این یک ویدیو که رفت و ویروسی در اینترنت. هر کس به اشتراک گذاری آن من نیز به اشتراک گذاشته شده آن را درست یا غلط احتمالا به اشتباه” سالا در یک مصاحبه تلویزیونی گفت.

سلامت مقام وزارت به خبرنگاران گفت: وزارت نمی خواهد اظهار نظر در Bolsonaro و دستورالعمل توصیه های اجتماعی فاصله باقی مانده همان. ($1 = 5.0670 reais)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im