برزیل Bolsonaro آلوده با ویروس سیاهی هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که شما با coronavirus روز چهارشنبه در دفاع از دولت خود را از دست داده و همه گیر است که به کشته شدن ده ها هزار نفر از برزیلی ها و تبلیغ خود را با استفاده از یک ستیز ضد مالاریا مواد مخدر است.

Bolsonaro ارسال شده یک عکس از خود خوردن صبحانه در Facebook و یک پیام است که گفت دولت او ارائه شده پرداخت به بخش غیررسمی کارگران در نتیجه صرفه جویی در شغل و زندگی بدون گسترش وحشت در مورد این بیماری همه گیر. این کشور را تایید کرد مرگ و میر از COVID-19 بالاترین دوم در جهان پس از ایالات متحده است.

“هیچ کشوری در جهان آن را مانند برزیل” Bolsonaro گفت. “برای کسانی که ریشه در برابر هیدروکسی کلروکین اما در حال حاضر جایگزین من متاسفم به اطلاع شما که من به خوبی با استفاده از آن و با فضل خدا من زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی هنوز.”

Bolsonaro روز سه شنبه گفت او آزمایش مثبت برای این ویروس پس از ماه از کمرنگ جلوه دادن شدت آن در حالی که مرگ و میر نصب شده به سرعت در داخل کشور است. او بارها و بارها تبلیغ کلروکين یک سمی تر از نسخه ضد مالاریا مواد مخدر است.

یک رشته از مطالعات انجام شده در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و همچنین سازمان بهداشت جهانی پیدا کرده اند آن را بی اثر و گاهی اوقات مرگبار به دلیل اثرات آن در قلب است. مطالعات متعددی لغو شد اوایل که به دلیل.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: او تحت یک ریه X-ray روز دوشنبه پس از تجربه تب و درد عضلانی و ضعف. از سه شنبه تب فروکش کرده بود, او گفت:, و او نسبت به بهبود به هیدروکسی کلروکین.

او پا را از روزنامه نگاران و حذف ماسک خود را در یک نقطه نشان می دهد که او به خوبی نگاه کرد.

65 سال از جناح راست پوپولیستی که شناخته شده است برای ممزوج در جمعیت بدون پوشش خود را در صورت تایید این نتایج در حالی که با پوشیدن یک ماسک و صحبت با خبرنگاران نشسته اند در مقابل او در پایتخت, Brasilia.

“من خوب طبیعی است. من حتی می خواهم به راه رفتن در اطراف در اینجا, اما من می توانم با توجه به توصیه های پزشکی,” Bolsonaro گفت.

بعد سه شنبه او نوشته شده یک ویدیو به Facebook از او گرفتن سومین دوز هیدروکسی کلروکین که همچنین ترویج شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برزیل و در جهان ششم-بزرگترین ملت با بیش از 210 میلیون نفر یکی از شیوع را کشنده ترین نقاط داغ. بیش از 65,000 برزیلی فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند.

واقعی آمار و ارقام اعتقاد به توان بالاتر به دلیل عدم گسترده تست. در روز سه شنبه به تنهایی 1,254 مرگ تایید شد.

دیگر رهبران جهان که تا به حال حملات با COVID-19 شامل نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا پرنس چارلز, شاهزاده آلبرت دوم از موناکو و رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز.

Bolsonaro است “رهبر حزب دموکرات که اکثر تکذیب جدی از این بیماری همه گیر” گفت: Maurício سانتورو یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی ریو دو ژانیرو. “او آلوده شدن یک ضربه به اعتبار خود را. از آن خواهد شد به عنوان مثال دیگری از شکست خود coronavirus پاسخ.”

Bolsonaro اغلب به نظر می رسد در به لرزش دست در دست حامیان و معاشرت با جمعیت در زمان بدون ماسک. او گفته است که تاریخ خود را به عنوان یک ورزشکار خواهد از او محافظت از ویروس ها و که این امر می تواند چیزی بیش از یک “کمی آنفولانزا” اگر او بودند به قرارداد آن است.

او همچنین بارها و بارها گفت که هیچ راهی برای جلوگیری از 70 ٪ از جمعیت سقوط بیمار با COVID-19 و مقامات محلی تلاش برای تعطیل کردن فعالیت های اقتصادی در نهایت باعث بیشتر مشکلات از اجازه می دهد این ویروس به اجرای آن دارد.

برای نزدیک به دو ماه در برزیل مبارزه با COVID-19 بوده است در دست یک دولت موقت وزیر بهداشت با سلامت تجربه قبل از مارس. وی پس از سلف خود یک پزشک و سلامت care, مشاور ترک در اعتراض به Bolsonaro حمایت هیدروکسی کلروکین.

برزیل شهرها و ایالات متحده در ماه گذشته آغاز شد محدودیت های بلند بود که اعمال شده برای کنترل گسترش ویروس به عنوان مرگ و میر شروع به کاهش همراه با caseload در بخش های مراقبت ويژه.

Bolsonaro حامی سیلاس Ribeiro گفت: در خیابان های ریو که رئیس جمهور در گفت درست خطرات ناشی از ویروس اغراق شده است.

“ما رئیس جمهور محبوب ، او نشان می دهد که او نمی ترسم به مرگ” گفت: Ribeiro, 59. “او در حال رفتن به سلامت و از طریق این بیماری است.”

صحبت نزدیکی به تازگی بازگشایی مغازه ها در ریو, Wesley Morielo گفت که او امیدوار است Bolsonaro را بیماری دهید او را به ارزیابی مجدد موضع خود را.

“من فکر می کنم او همه چیز را قبل گفت: نه اهمیت دادن به COVID-19 آمد در برابر او گفت:” Morielo 24 ساله دانشجو.

سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس Dr. Michael Ryan, آرزو Bolsonaro بازیابی سریع و گفت: عفونت “به ارمغان می آورد صفحه اصلی واقعیت این ویروس” نشان می دهد که آن را نمی تمایز بین “شاهزاده یا گدا.”

Bolsonaro بارها در بازدید از بیمارستان پس نیاز به چندین عملیات تعمیر روده او بعد از او با چاقو در کمپین بلیزرز در سال 2018 است.

او گفت که لغو سفر این هفته به برزیل شمال شرقی منطقه ادامه خواهد داد و کار از طریق ویدئو کنفرانس و دریافت بازدید کنندگان نادر زمانی که او نیاز به امضای یک سند.

بر خلاف نخست وزیر بریتانیا که تعدیل خود را لفاظی پس از آزمایش مثبت برای این ویروس Bolsonaro احتمالا تغییر موضع خود گفت: Leandro Consentino, یک استاد علوم سیاسی در Insper یک دانشگاه در سائو پائولو.

“او را به رفتن به پایین مسیر تلاش برای نشان می دهد به پایگاه خود را از پشتیبانی که COVID-19 فقط کمی آنفولانزا و استفاده از, بیماری, برای, تبلیغ, برای کلروکين,” Consentino گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im