برزیلی, دیجیتال, سلامت, فناوری, راه اندازی, VivaBem همکاران با سوئد پیشرو در پزشکی از راه دور ارائه دهنده Doktor.se و افزایش 2.5 میلیون تومان به گسترش دیجیتال خدمات مراقبت های اولیه در برزیل

 

استکهلم, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — جمع آوری را قادر خواهد ساخت VivaBem بیشتر به ارائه بر روی نوآوری محصول با یکپارچه سازی Doktor.se, برش لبه, هوش مصنوعی هدایت, تکنولوژی, در, دیجیتال, بهداشت و درمان و سطح شیب دار بالا استخدام آن را به عنوان چرخ دنده تا برای گسترش بیشتر در بازار برزیل. VivaBem را با استفاده از سرمایه گذاری برای پیشبرد آن تجربه کاربر برای پزشکی از راه دور مزمن مراقبت مدیریت و خدمات بهداشتی و سلامتی در حالی که رشد آن B2B رد پا و درایو اولیه B2C ورود به بازار.

ایان Bondeاز بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت VivaBem می گوید: “ماموریت ما این است که به ارائه مقرون به صرفه و راحت و یکپارچه دسترسی به مراقبت های اولیه برای همه مردم در برزیل. ما به صورت end-to-end, خدمات, دیجیتال, راه حل, آدرس عمده نقاط درد در انبوه محروم بازار با ارائه کیفیت و یکپارچه خدمات بهداشتی و درمانی در کم هزینه. ما بسیار هیجان زده در مورد همکاری با Doktor.se و یکپارچه سازی فن آوری آن به زمان پلت فرم. این اجازه خواهد داد که ما به یک جهش بزرگ رو به جلو در ارائه بهترین در کلاس راه حل برای B2B و بازارهای مصرف است. بسیار شبیه به پینگ یک (دکتر خوب) مستقر در چینما یکپارچه و کامل راه حل ارائه بهترین و کامل ترین دیجیتال مراقبت های اولیه پلت فرم در برزیل.”

VivaBem دارای بیش از 60 ، 000 کاربران و بیش از 20 مشتریان شرکت های بزرگ از جمله بهداشت و درمان شرکت های کارگزاری. این شرکت ارائه می دهد دو B2B مدل های کسب و کار برای خدمات پزشکی از راه دور از جمله هزینه ماهانه هر کارمند و pay-per-استفاده از مدل های. همراه محصول ارائه شده نیز در دسترس هستند برای chronic care management دیجیتال و درمان و همچنین به عنوان یک آرایه گسترده ای از ساخته شده است در بهداشت و سلامتی, ویژگی های, الکترونیکی, نسخه های شخصی, مطالب تغذیه, سلامت, خطر ارزیابی gamified چالش با یکپارچه wearables و هوش کسب و کار و تجزیه و تحلیل پلت فرم برای منابع انسانی و بهداشت شغلی بخش است. این شرکت قصد دارد به بیش از 300 ، 000 کاربران در 18 ماه آینده.

“ما عمیقا تحت تاثیر قرار VivaBem موقعیت در بازار برزیل. به عنوان یک شریک فناوری ما امیدواریم که برای سرعت بخشیدن به Vivabem رشد داشته است.

کاربران خود را برای دسترسی به, بهترین, دیجیتال, رابط بهداشت و درمان وجود دارد و مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای خواهد شد در حال حاضر پیشرو در جهان از بهداشت و درمان ابزار در دست خود می گوید مارتین Lindmanمدیر عامل شرکت در Doktor.se

“ما بسیار هیجان زده در مورد این فرصت منحصر به فرد برای ارائه یک مقدار-بهبود بهداشت و درمان به بیماران در سراسر برزیل. دیجیتال, مراقبت در تمام اشکال آن است که تنها در آغاز در برزیل, و راه حل های دیجیتال در حال آماده به فشار از طریق تغییرات عمده در بازار بهداشت و درمان. با Doktor.se پیشگام تکنولوژی و VivaBem کامل-کت و شلوار دیجیتال خدمات این شرکت نقش مهمی در آینده بهداشت و درمان انقلاب و تاثیر زیادی روی populational بهداشت در برزیل“می گوید: Joakim میآیدمدیر عامل شرکت Webrock سرمایه گذاری.

سوئد است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده برای پیشرو در دیجیتال سلامت و خانه را به دو نفر از اروپا در سه بزرگترین دیجیتال ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. دلار 600 میلیون دلار سرمایه گذاری شد در دیجیتال سلامت-tech عمودی در 2019 به تنهایی. 10-15 ٪ از جمعیت سوئد با استفاده از برنامه های سلامت خود را به عنوان اولین نقطه تماس با بخش بهداشت و درمان امروز. راه حل های دیجیتال نه تنها بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی, اما اجازه داده اند برای تعامل و ارتباط مستمر و مراقبت در طول بیمار سفر منجر به مدیریت بهینه هزینه ها در طول بهداشت و درمان فارس ،


در مورد VivaBem, www.vivabem.com

VivaBem (پرنیان) دیجیتال ارائه خدمات بهداشتی و دسترسی به بهداشت حرفه ای از طریق مجازی مشاوره. آن پلت فرم اجازه می دهد تا کاربران را به

فورا اطلاعات بیشتر در مورد سطح سلامت پیوستن به شخصی خطوط-از-مراقبت و دسترسی خود, خانواده, دکتر, پرستار, روانشناس متخصص تغذیه یا مربی سلامتی, در صورت نیاز از طریق تلفنی و چت و یا تلفن.


در مورد Doktor.se, www.doktor.se

Doktor.se تاسیس در سال 2016 است که در سوئد محبوب ترین بهداشت و درمان نرم افزار و سوم بیشترین دانلود ها, بهداشت و درمان برنامه در اروپا. این اجازه می دهد تا بیماران برای دریافت در تماس با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر ساعت در تمام طول سال. آنها زندگی می کنند در تماس با پزشکان و روانشناس از طریق چت, تماس بگیرید و یا تصویری. Doktor.se کمک می کند تا بیماران در تمام طیف مراقبت های اولیه با همه چیز از بیماری های پوستی و عفونت های جلوگیری از بارداری, بهداشت روان و تجدید نسخه.


در مورد Webrock سرمایه گذاری,www.webrockventures.com

Webrock سرمایه گذاری است سوئد-برزیل شرکت سرمایه گذاری است که با این نسخهها کار با همکاری در حال حاضر تاسیس و موفق شرکت های فن آوری در سوئد به ساخت و توسعه پیشرو در دراز مدت پایدار کسب و کار در برزیل.


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

ایان Bondeمدیر عامل شرکت VivaBem, +55-11-9-8550-0612, [email protected]

Joakim میآید مدیر عامل شرکت Webrock سرمایه گذاری +46707138100, [email protected]

مارتین Lindmanمدیر عامل شرکت در Doktor.se +46700460319, [email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/webrock-ventures/r/brazilian-digital-health-tech-start-up–vivabem–partners-with-sweden-s-leading-telemedicine-provide,c3064355

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Webrock سرمایه گذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de