برانسون فضای گردشگری شرکت رونمایی سفینه فضایی کابین داخلی

انگلیسی, پروازهای فضایی شرکت ویرجین کهکشانی رونمایی داخلی طراحی کابین خودرو آن در نظر گرفته شده به فضا گردشگران در پروازهای زیر مداری در روز سه شنبه نشان دادن یک “ظریف اما مترقی تجربه با تمرکز بر مفهوم” در یوتیوب رویداد.

این شرکت طراحی شده شش صندلی کابین برای آن VSS وحدت SpaceShipTwo در همکاری با طراحی لندن آژانس Seymourpowell “تامین ایمنی و بدون حواس پرتی و بی سر و صدا جذب دوره های حسی با شدت و ارائه هر فضانورد در یک سطح از صمیمیت مورد نیاز برای کشف شخصی و تحول” آن گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“طلایی metallics شبیه نورانی شنهای صحرا, بلوز, التماس کردن فضاهای آسمانی و teals با الهام از اقیانوس و زمین مسافران بازگشت به زمین است.”

Virgin Galactic بخشی از ریچارد برانسون, سکس کنگلومرا – که شامل همه چیز از بانکی و خرده فروشی به شرکت های هواپیمایی و چاپ و نشر در حال حاضر به اتمام ماموریت برای اولین بار در دسامبر سال 2018 با دو خلبان رسیدن به ارتفاع 51.4 مایل و دیگری در ماه فوریه 2019 با دو خلبان و یک مسافر.

حدود 600 خواهد-بود غیر نظامی فضانوردان را به رزرو صندلی برای پرواز در SpaceShipTwo در یک قیمت از $250,000 هر کدام.

شنبه رویداد فاش محیط مسافران را سوار و کسانی که آن را از دست رفته می توانید آن را با یک برنامه واقعیت افزوده قابل دانلود از Play Store یا فروشگاه App.

“ما امیدواریم که این برنامه جدید با برش لبه تکنولوژی AR می تواند رویای فضایی یک گام نزدیک تر برای علاقه مندان به فضا در همه جا” ویرجین کهکشانی مدیر عامل شرکت مایکل Colglazier در بیانیه ای گفت:.

“هر صندلی است طراحی شده است برای مطابقت با پویایی پرواز” باکره گفت. “یک خلبان کنترل تكيه مکانیزم بهینه موقعیت فضانوردان به مدیریت G-نیروهای در افزایش و ورود مجدد و آزاد کردن فضای کابین برای به حداکثر رساندن بدون محدودیت فضانورد شناور منطقه که در جاذبه صفر.”

VSS وحدت است راه اندازی به صورت عمودی از طریق موشک به جای آن انجام شده است در زیر راه اندازی یک هواپیما WhiteKnightTwo به ارتفاع حدود 50000 پا و پس از آن کاهش یافته است. یک راکت موتور و سپس آتش گرفتن این هواپیما در فضا به فضای زیر مداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de