آنوریسم مغزی, درمان, پیش بینی بازار به 2027 – COVID-19 تاثیر جهانی و تجزیه و تحلیل نوع ; شرط ; کاربر نهایی و جغرافیا

نیویورک, مه 7 سال 2020 /PRNewswire/ — مغز آنوریسم درمان بازار به ارزش US$ 2,184.15 میلیون در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد در CAGR از 14.1% از سال 2020 به 2027 برای رسیدن به US$ 6,222.47 میلیون توسط 2027.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05891645/?utm_source=PRN

عوامل رانندگی از مغز آنوریسم درمان بازار در حال افزايش شيوع آنوريسم مغز و ارتباط آن با عوامل خطر و افزایش تحقیق و توسعه فعالیت های. اما هزینه های بالای فولاد proceduresis به احتمال زیاد به تاثیر منفی بر رشد بازار در طول دوره پیش بینی.

آنوریسم مغزی توسط یک توسعه برآمدگی در رگ های خونی مغز است.این امده قرار می دهد فشار بر روی اعصاب و یا بافت مغز است.

این برآمدگی ممکن است پارگی و یا burse و باعث می شود مغز خونریزی که ممکن است منجر به مرگ بیمار است. برخی عوامل مانند شرایط ژنتیکی, سرخرگ و ناهنجاری های درمان فشار خون بالا و سیگار کشیدن به عهده دارند به علت آنوریسم مغزی.رشد مغز آنوریسم درمان بازار برجسته نسبت به افزایش شیوع آنوریسم مغزی در سراسر جهان است. علاوه بر این افزایش تعداد روش های تشخیصی مرتبط با مغز نیز انتظار می رود به طور ضمنی سرعت بخشیدن به رشد بازار در طول دوره پیش بینی. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مغز آنوریسم بنیاد در سال 2020 حدود 6.5 میلیون نفر در ایالات متحده مبتلا به unruptured آنوریسم مغزی, که حساب برای حدود 1 در 50 نفر است. علاوه بر این حدود 500,000 مرگ و میر ناشی از مغز آنوریسم در سراسر جهان در هر سال است.

تعداد بیشتری از عوامل خطر همراه به علت آنوریسم مغزی نیز پیش بینی شده به درایو شیوع این بیماری که در نهایت افزایش رشد مغز آنوریسم درمان بازار در طول دوره پیش بینی.به عنوان مثال با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در سال 2018 حدود 14 نفر از 100 نفر در ایالات متحده دود سیگار.

همراه با سیگار کشیدن و مصرف دخانیات و فشار خون نیز یکی از برجسته عواملی است که در افزایش شیوع آنوریسم مغزی در میان جمعیت. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سال 2019 حدود 1.13 میلیارد جمعیت مبتلا به فشار خون بالا در سراسر جهان است. چنین عظیم شیوع فشار خون بالا هستند به احتمال زیاد به افزایش موارد آنوریسم مغزی که به نوبه خود خواهد سوق رشد مغز آنوریسم درمان بازار از 2020-2027.

جهانی آنوریسم مغزی, درمان marketis سگمنتال bytype بیماری و کاربر نهایی.مغز آنوریسم درمان بازار توسط نوع است سگمنتال intomedication و عمل جراحی. دارو بخش برگزار می شود بزرگترین سهم از بازار است. اما عمل جراحی بخش است که انتظار می رود به ثبت نام بالاترین افزایش در بازار در طول دوره پیش بینی. بر اساس وضعیت مغز آنوریسم treatmentmarket است سگمنتال به unruptured آنوریسم و آنوریسم پاره شده. این unruptured aneurysmheld بزرگترین سهم از وضعیت بخش در بازار جهانی است. اما پاره aneurysmsegment است که انتظار می رود به رشد در سرعت سریع تر در طول دوره پیش بینی.

بر اساس کاربر نهایی مغز آنوریسم treatmentmarket است سگمنتال به بیمارستان ها و درمانگاه ها.بيمارستان برگزار شد بزرگترین سهم از مغز آنوریسم treatmentmarket برای کاربر نهایی بخش.

این درمانگاه بخش است که انتظار می رود به رشد در سریع ترین نرخ در طول سال های آینده.

برخی از ضروری اولیه و منابع ثانویه گنجانده شده در این گزارش می, غذا و دارو, سازمان بهداشت جهانی (WHO) سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, موسسه ملی بهداشت و درمان آنوریسم مغزی بنیاد و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در میان دیگران.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05891645/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im