بردی ترک میهن پرستان می گوید: “فوتبال سفر” است که در جاهای دیگر

برای دو دهه تام بردی بود و چهره پرستان و حتی NFL. زمانی که او تبدیل 43 در ماه اوت او آدرس خانه دیگر خواهد بود در انگلستان است.

شش بار قهرمان سوپر باول برنامه به نگه داشتن بازی. اما محور پرستان’ سلسله موفق ترین کارفرمایی در لیگ, تاریخ می گوید او ترک فقط طرفدار تیم او تا به حال شناخته شده است.

بردی نمایندگان در مذاکرات جدی با Tampa Bay Buccaneers.

بردی ارسال شده در روز شنبه در رسانه های اجتماعی “فوتبال من سفر را در جای دیگر.”

نظرات برای اولین بار نشان می دهد پرستان نماد را ترک جدید انگلستان است. اظهارات بعد از آن توسط تیم صاحب رابرت کرافت و مربی لایحه Belichick روشن ساخته است که بردی قابل توجه از روی لئامت دادن بیش از وجود دارد.

در دو بخش پیام بردی تشکر شده پرستان و طرفداران و گفت: “برای همیشه لطفا برای یک وطن پرست است.”

“من نمی دانم آنچه که من فوتبال آینده نگه می دارد اما آن زمان برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و زندگی حرفه ای من,” او نوشت. “اگر چه فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار برای ما باور نکردنی تیم تجربه است.”

این قرارداد یک ساله بردی امضا قبل از فصل گذشته منقضی بعد از ظهر چهارشنبه و نماینده او می تواند مذاکره یک معامله با یک تیم دیگر در روز سه شنبه هر چند نمی توان آن را رسمی نشده است. او را به شمارش $13.5 میلیون نسبت به انگلستان و دستمزد درپوش با توجه به امضای پول جایزه او را دریافت کرد در سال 2019.

کرافت گفت: از بردی: “من امیدوار بودم این روز هرگز نمی خواهد آمد اما نه که تام پایان خواهد بود قابل توجه خود را حرفه ای در یک پرستان یونیفرم پس از دیگری سوپر جام قهرمانی. متاسفانه دو طرف قادر به رسیدن به توافق اجازه می دهد که رویای تبدیل شدن به یک واقعیت است. در حالی که غمگین امروز قریب به اتفاق احساس من این است که قدردانی خود را بی شماری کمک به تیم ما و جامعه است.”

یک کاسه فوق العاده با ارزش ترین بازیکن و سه بار MVP لیگ بردی قرار شده است به صورت پایدار از میهن پرستان در طول اجرا که اضافه شدن یک لایه دیگر به بوستون در حال حاضر غنی تاریخچه ورزش. تنها بیل راسل که موفق به کسب 11 قهرمانی NBA حلقه در 1950s و ’60s با سلتیکز موفق به کسب عناوین بیشتر به عنوان یک عضو یکی از جدید انگلستان چهار نفر اصلی تیم های ورزشی حرفه ای.

بردی خواهد بود قدیمی ترین شروع کارفرمایی در لیگ در 43 در آغاز فصل آینده است. بارگیریها Buccaneers شارژر و دلفین ها در میان تیم انتظار می رود به در بردی دربی.

“TB12” را به عنوان او لقب گرفته است, یک اشاره ای به او 2017 کتاب خود را با شرح رژیم غذایی و ورزش رویکرد مسلما در حال آمدن است خاموش بدترین غیر آسیب های نجومی. او انداخت برای 4,057 متری و 24 touchdowns در سال 2019 با هشت interceptions. اما او به اتمام کمتر از 56 درصد از خود عبور شش بار در فینال هشت بازی از سال از جمله پایان فصل از دست دادن به میامی است که هزینه پرستان اول دور حذفی خداحافظی.

آنها از دست رفته در خانه به تایتان ها, وحشی, کارت, دور بردی اولین postseason خروج در یک دهه — و به احتمال زیاد آخرین بازی در یک پرستان ،

بردی به حال یک قرارداد یک ساله برای سال 2019 است که او را به پرداخت 23 میلیون دلار قرار دادن او را در میان 10 شروع quarterbacks. این بود آخرین مذاکره دوباره با بردی برای کمک به میهن پرستان حقوق و دستمزد کلاه انعطاف پذیری برای پر کردن فهرست.

رئیس تصمیم ساز در بازیکن پرسنل تصمیم گیری Belichick نشده است خجالتی در مورد حرکت از بازیکنان او احساس شد گذشته نخست خود را و یا به دنبال قرارداد که بیش از ارزش در رابطه با سن خود را. Belichick به قطع روابط با بازیکنان بسیار جوان تر از بردی در طول زمان خود را در انگلستان است.

“هیچ چیزی در مورد پایان تام پرستان حرفه ای تغییرات چگونه unfathomably دیدنی و جذاب آن بود” گفت: Belichick که زمان کارفرمایی است تست سال دوم بازیکن جارت Stidham. “با او رقابت بی امان و طول عمر او به دست آورده همه را ستایش و جشن گرفته خواهد شد برای همیشه لطفا برای. آن شده است یک امتیاز به مربی تام بردی برای 20 سال است.”

پس از امتیاز offensive lineman جو Thuney و آمدن به شرایط جدید معاملات با مت اسلاتر و دوین McCourty میهن پرستان را تنها در حدود 18 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر