براد پیت به تصویر می کشد Fauci در SNL 2 at-home edition

نیویورک — براد پیت به تصویر کشیده Dr. Anthony Fauci در دوم در صفحه اصلی قسمت “شنبه شب زنده” که ویژه موسیقی مهمان مایلی سایرس, an, Adam Sandler cameo و مقدار زیادی از مواد ضد عفونی کننده جوک.

یک bespectacled پیت صحبت در Fauci را صدای گوش خراش تلاش برای توزیع مجدد کاذب اطمینان و misstatements تن به تن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول همه گیر برای مثال وقتی تهمت وجود دارد گفت: می خواهم یک COVID-19 واکسن “نسبتا به زودی. “

“نسبتا به زودی جالب یک عبارت است. نسبت به کل تاریخ زمین ؟ حتما این واکسن در حال رفتن به می آیند واقعی سریع گفت:” پیت Fauci نشسته در یک میز پشت با شکوه قفسه کتاب. “اما اگر شما بودند برای رفتن به یک دوست بگویید که” من خواهید بود بیش نسبتا زود و پس از آن نشان داد تا یک سال و نیم بعد, خوب, خود, دوست, دوست ممکن است نسبتا کمی از اطرافیانش دلخور کردن.”

این قسمت نشان می دهد دوم “قرنطینه edition” با از پیش ضبط شده در بخش بازیگران ” خانه تعمق به ناکامی و touchstones قرنطینه زندگی, اما, البته با یک SNL پیچ و تاب.

سندلر و پیت دیویدسون تیمی را به مسخره بودن cooped با خانواده برای موسیقی دوئت به نام “گیر در خانه” یکی دیگر از طرح های ویژه زوم نسخه از “نظم و قانون” و دیگر برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در متعصب تناسب اندام آنلاین نقل مکان در طول همه گیر با یک مباهات از “غذا خوردن پاک” با تهیه یک “Clorox آب” پاک کردن.

کورش نشسته پای بخاری با گیتار انجام شده پینک فلوید را “Wish You Were Here.”

پیت تصویر به دنبال یک Fauci مصاحبه در سی ان ان هنگامی که او به شوخی گفت که او فکر پیت باید به تصویر بکشد او را زمانی که او خواسته شده بود برای انتخاب بین بن استیلر یا پیت. سرما باز هم برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن را دور از ذهن اظهارات در اوایل این هفته در مورد مواد ضد عفونی کننده و نور در حال مطالعه در مبارزه با ویروس.

“وقتی که من شنیدن چیزهایی مانند ویروس درمان می شود اگر هر کس طول می کشد جزر و مد غلاف چالش من بود وجود دارد به می گویند,” لطفا, نمی,'” گفت: پیت Fauci قبل از او شکست شخصیت خود را در زمان خاموش کلاه گیس و ادای احترام به Fauci و از او تشکر کرد.

وجود دارد نیز jabs مغلوب ساختن پیشی جستن در نبرد با فرمانداران در بخش خارج از منزل با Cecily قوی به عنوان میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. قوی را Whitmer خواست اجتماعی ادامه داد و فاصله.

“ما نه از جنگل و در عین حال” او گفت:, قیافه به محیط اطراف خود. “ما هرگز خواهد بود. ما زندگی در میشیگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im