پسر غرق در یوما استخر, مارک 3 کودک نو پا غرق شدن در این تابستان

2-year-old boy غرق در یک مجتمع مسکونی با استخر در صبح روز چهارشنبه در یوما, به مناسبت سومین کودک نو پا غرق شدن در یوما این تابستان.

پاسخ اول وارد یک خانه در یوما برای 911 تماس بگیرید و در مورد یک کودک در بر داشت العملی در حیاط خلوت استخر حدود 10:30.متر با توجه به یوما آتش نشانی و آزادی مطبوعات.

هنگامی که امدادگران وارد, یک عضو خانواده بود انجام CPR در پسر. اولین پاسخ دهندگان تلاش برای احیای او و او را به بیمارستان که در آن او مرده انتشار گفت.

آن شناخته شده نیست چه زمانی کودک بوده است ،

این یمه آتش نشانی بعد متوجه شدم که پسر بچه و مادر خود بودند بازدید از یک کشور دیگر. هیچ کس تا به حال دیده می شود که کودک را از طریق درب یا درب doggie برای رفتن به حیاط خلوت که در آن استخر بود.

استخر به حال یک حصار; اما دروازه بود امن نیست با توجه به انتشار.

یکی دیگر از 2 ساله و 3 ساله غرق در حیاط خلوت استخر در یوما در ماه ژوئن با توجه به انتشار.

در ماریکوپا و Pinal شهرستان, کودکان 11 و 21 بزرگسالان را غرق در این سال از 27 ژوئیه با توجه به ایمنی کودکان منطقه ،

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان غم و اندوه این خانواده پایدار همه ما غمگین با هم به عنوان یک جامعه زمانی که تراژدی مانند این رخ می دهد” آزادی گفت.

این یمه آتش نشانی توصیه می کند خانواده ها به دنبال الفبای پیشگیری از غرق شدن که به شرح زیر است:

  • “یک” است برای نظارت بزرگسالان. اگر کودکان در اطراف هر آب آنها باید ثابت مسئول undistracted نظارت بزرگسالان. تعیین یک آب “ماهان” است که تنها مسئولیت به کودکان است. در صورتی که فرد به ترک منطقه دیگری طول می کشد بیش و یا هر کس برگ استخر منطقه با آنها.
  • “ب” است که برای موانع. هر استخر باید احاطه شده توسط یک حصار مانع حداقل 4 تا 5 فوت ارتفاع دارد. آن را باید یک self-closing خود چفتی کردن دروازه است که باید نگه داشته شود بسته در تمام زمانها. درب و استخر آلارم نیز امنیتی اضافه شده است.
  • “C” برای کلاس. یاد بگیرند که چگونه به انجام CPR و در نظر گرفتن کلاس شنا برای کودکان است.

رسیدن به خبرنگار در alana.minkler@gannett.com و یا در توییتر @alana_minkler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im