آناهایم, کالیفرنیا. — St. Louis defenseman جی Bouwmeester سقوط بر روی نیمکت در طول یک استراحت در بازی در اولین دوره باعث بلوز و Anaheim Ducks برای به تعویق انداختن بازی خود را سه شنبه شب.

Bouwmeester به نظر می رسد باید بیدار و هوشیار بود که به او منتقل شده و از عرصه به یک بیمارستان است. سنت لوئیس ” گوینده رادیو کریس کربر گفت: در طول یک مصاحبه با تیم گل سرسبد ایستگاه است که یک ضفبرلترس استفاده شد.

بلوز ارائه نشده است هر گونه رسمی پزشکی به روز رسانی.

هم تیمی های وینس دان و الکس Pietrangelo بلافاصله برای کمک به نام پس از Bouwmeester کاهش یافت با بیش از 7:50 چپ در دوره اول. پس از چند دقیقه Bouwmeester گرفته شده را بر روی یک برانکارد را از طریق یک تونل در کنار بلوز نیمکت و حمل و نقل به یک بیمارستان است.

Bouwmeester به نظر می رسد به گرفتن یک نوشیدنی از آب هنگامی که او به آرامی شروع به سقوط. اورژانس و پرسنل پزشکی با عجله به بلوز نیمکت.

Bouwmeester پدر بود در این بازی به عنوان بخشی از تیم سالانه پدران سفر. او رفت و با پسرش به بیمارستان در حالی که هم تیمی های خود و پدران خود باقی ماند و در عرصه انتظار به روز رسانی.

اردک و بلوز بازیکنان جمع آوری شده برای دیدن آنچه اشتباه بود قبل از Bouwmeester شد دور گرفته شده است. هر دو تیم پس از آن رفت و خود را به اتاق پانسمان و بازی بود به نام خاموش چند دقیقه بعد در 1.

بازیکنان از هر دو تیم برای ملاقات و آغوش و به خوبی خواسته های پس از تغییر از دنده خود را. این بازی ساخته خواهد شد تا در تاریخ بعد.

بلوز قرار بود به پرواز به لاس وگاس جایی که آنها در حال برنامه ریزی برای بازی روز پنج شنبه اما آنها باقی خواهد ماند در جنوب کالیفرنیا تا زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد Bouwmeester وضعیت.

36 سال Bouwmeester است در 17 فصل NHL است و برای آن زمان شناخته شده برای خود را قوی اسکیت و مطبوع است. او کمک کرد که تیمش برنده جام استنلی در فصل گذشته و برنده مدال طلای المپیک با کانادا در سال 2014.

Bouwmeester بود اسکیت در 57 بازی این فصل 1,241 سنت از NHL حرفه ای. او skated 1:20 در آخرین شیفت قبل از سقوط و وارد 5:34 یخ زمان در بازی است.

بلوز در ماه آوریل امضا کهنه defenseman به $3.25 میلیون, یک سال معامله برای این فصل است.

Bouwmeester برگزار شد یکی از طولانی ترین مرد آهنین رگه در تاریخ NHL با 737 متوالی فصل به طور منظم بازی تا پایین بدن آسیب در سال 2014. او در زمان از دست رفته در 2015-16 با یک ضربه مغزی و لگن آسیب دیدگی خود را به پایان رسید 2017-18 فصل است.

او با بازی اما چهار بازی سال گذشته نیست و از دست رفته یک بازی در این فصل است.

آخرین بازیکن را به سقوط در یک NHL نیمکت بود دالاس جلو غنی Peverley در سال 2014. Peverley بود ضربان قلب نامنظم و سریع واکنش مقامات اورژانس مطمئن ساخته شده او خوب بود.

NHL دارای صفحات اضطراری استانداردهای پزشکی که طلسم کردن در جزئیات خاص که حداقل دو پزشک باید در حضور و غیاب برای هر بازی و یکی باید عرض 50 پا از روی نیمکت. ضفبرلترس که وقتی دیترویت Jiri فیشر سقوط در سال 2005 باید همراه با یک اتاق تریاژ و آمبولانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im