مرز آب می تواند احساس اثر از فدرال برنامه ریزی برای تغییر آب تمیز عمل

مینه سوتا تنظیم کننده می تواند از دست دادن یک ابزار کلیدی برای حفاظت از مرز آب قایق رانی منطقه بیابان از بزرگ مس-نیکل معدن تحت فدرال پیشنهاد در حال حاضر در کاخ سفید است.

این تغییرات به آب پاک و عمل به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هستند با هدف جلوگیری از تاخیر در پروژه های فدرال — مانند خطوط لوله سدها و معادن — با محدود کردن توانایی ایالات و قبایل به مطالعه اثر آنها بر کیفیت آب در آنچه به نام یک بخش 401 صدور گواهینامه.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تغییرات در نظر گرفته شده “برای افزایش قابل پیش بینی و به موقع بودن” از بخش 401 بررسی است.

“سازمان حفاظت محیط زیست موجود گواهینامه قوانین به روز نشده است در نزدیک به 50 سال هستند و متناقض با متن CWA بخش 401 منجر به سردرگمی و تاخیر غیر ضروری برای فدرال مجاز یا مجاز پروژه” آژانس در بیانیه ای گفت: به استار تریبیون.

آژانس جواب نداد سوال در مورد نگرانی که تغییرات را تضعیف می کند مرز آبهای حمایت.

زمانی که آنها پیشنهاد سال گذشته تغییرات محکوم شدند توسط گروه های زیست محیطی قبایل و نزدیک به دو دوجین دولت به طور کلی وکیل از جمله مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون به عنوان یک تخلف از شالوده حقوق محیط زیست. آنها در انتظار انتشار نهایی قانون فدرال ثبت نام کنید برای دیدن چگونه این زبان ممکن است تغییر کرده باشد.

آب صدور گواهینامه کیفیت قانون در دفتر مدیریت و بودجه تحت بررسی نهایی. این انتظار می رود به بازگشت به سازمان حفاظت محیط زیست به زودی برای امضای قرارداد و سپس چاپ و نشر.

اگر تغییرات مشابه در سال گذشته پیشنهاد توسط سازمان حفاظت محیط زیست آنها را به نوار متحده و قبایل زیادی از قدرت خود را به اطمینان حاصل شود پروژه های مطابق با قوانین محلی برای حفاظت از دریاچه ها رودخانه ها و تالاب ها.

تغییرات در یک زمان بحرانی برای مینه سوتا با یکی از بحث برانگیز ترین معدن پروژه در تاریخ دولت ورود نظارتی فرایند بررسی.

بزرگ مس-نیکل معدن که شیلی معدن مس غول آنتوفاگاستا و آن دوقلو فلزات فرعی می خواهید برای ساخت فقط در خارج از مرز آب را تولید 20000 تن سنگ آهن در هر روز.

این پروژه می تواند نیاز به یک 401 آب صدور گواهینامه کیفیت اگر از آن مشخص شد که معدن می تواند آسیب های کیفیت آب در مرز آبهای جایی که حتی موتوری قایق های ماهیگیری مجاز نیست.

مرز آبهای منطقه برخوردار ویژه حمایت در مینه سوتا که بداند آن را یک “برجسته ارزش منابع آب است.”

کاترینا کسلر دستیار کمیسر آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا (MPCA) نام پیشنهادی بخش 401 تغییرات “یک نگرانی بزرگ برای مینه سوتا است.”

کسلر فرستاده سازمان حفاظت محیط زیست یک دیدگاه به نامه ماه اکتبر گذشته پس از آژانس برای اولین بار پیشنهاد تغییرات و گفت: پیشنهاد قانون “امر ما را قادر به آدرس پتانسیل آب با کیفیت نگرانی در یا در نزدیکی مرز آب قایق رانی منطقه بیابان.”

در یک مصاحبه کسلر گفت که سوتا استانداردهای سختگیرانه تر می تواند رد شود و دولت “را کارگردانی برای محافظت بسیار پایین میاره.”

آژانس مسائل تقریبا یک دوجین 401 گواهینامه یک سال و برای طیف وسیعی از پروژه ها.

تغییرات پیشنهادی مجموعه یک سال زمان محدود محلی برای بررسی در حالی که اجازه می دهد سازمان های فدرال به تقاضا و حتی سریع تر برگرد. آنها همچنین اجازه می دهد سازمان های فدرال به وتو چه ایالت و قبایل تصمیم می گیرید. در نهایت آنها فشار پایین دامنه از بررسی به یک نقطه خاص منبع تخلیه از یک پروژه مانند زباله های تخلیه آب از یک لوله به کشتیرانی آب به عنوان مخالف به در نظر گرفتن اثرات گسترده تر در یک اکوسیستم.

تمرکز بر نقطه منبع تخلیه یک “منطقه بزرگ از نگرانی برای ما” کسلر گفت: به دلیل آن را شامل یک پروژه انتشار آلاینده های هوا مانند جیوه.

بکی رام ملی مرجعیت و کمپین برای نجات آبهای مرزی گفت: او فکر می کند این محدودیت را نیز رد نشت بالقوه از این تپه از خشک معدن باطله زباله که دوقلو فلزات را در ساخت سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان فراری گرد و غبار و فلزات سنگین مانند جیوه باد کردن زباله تپه و پمپ در اگزوز بادی از معدن زیرزمینی. ذرات کوچک شناور در هوا و گرفتن سپرده به عقب بر روی زمین, دریاچه ها, رودخانه ها و تالاب ها.

“صنعت می شود گیفت کارت در این” رام گفت.

برخی از گروه های کسب و کار پشتیبانی را به صورت مختصر بررسی است. تونی Kwilas مدیر سیاست های زیست محیطی برای, مینه سوتا, اتاق بازرگانی گفت که او فکر نمی کند که این تغییرات را تهدید مرز آب.

“آنها هنوز هم رفتن به ورودی به این فرآیند آن است که آیا مرز آبهای یا جنوبی مینه سوتا یا یک پل که در حال ساخته یا سد” Kwilas گفت. “هنوز هم وجود دارد رفتن به یک دوره توجه و نظر عمومی دوره است.”

این تغییرات در نتیجه دو دستور اجرایی تهمت امضا شده در سال گذشته به سرعت ساخت خطوط لوله نفت و گاز که یکی از آنها به کارگردانی سازمان حفاظت محیط زیست برای سفت کردن بخش 401 از آب تمیز عمل می کنند و ممکن است مهلت.

تغییر حکومت می تواند اثر را بعد از این تابستان اما بالقوه چالش های قانونی ممکن است تاخیر آن است.

“اگر آن را هر چیزی مانند قانون پیشنهاد شده که در تابستان گذشته من بسیار جای تعجب نیست اگر برخی از سازمان ها و برخی از کشورها را به چالش نمی کند آن گفت:” جان Devine دادستان ارشد و مدیر فدرال سیاست آب در شورای دفاع منابع طبیعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im