دز ردن از خواب بیدار شد در اوایل ژانویه ، 8 برای 6 صبح شیفت بالینی به عنوان یک دانشمند برای یک آزمایشگاه در مینه سوتا سیستم بیمارستان. به او تلفن شد دو کلمه متن از شوهرش Sgt. اندرو ردینگ که در خاورمیانه در یک yearlong استقرار با مینه سوتا گارد ملی: “من امن است.”

سخت احساس غرق شدن او ضربه روده. ردینگ به رختخواب رفته بود اوایل بنابراین او نمی دانم که ساعت قبل از ایران تا به حال راه اندازی موشک در دو پایگاه با سربازان آمریکایی در عراق است. او scoured اخبار برای جزئیات بیشتر. و در حالی که نتیجه می توانست بدتر — هیچ سرباز امریکایی درگذشت, اگر چه بیش از 100 خفيف صدمات ناشی از ضربه مغزی — او با غلبه بر ناتوانی. هر چیزی که اتفاق افتاده است به شوهرش او متوجه شد که خارج از کنترل او.

در طی ماه گذشته جداول تبدیل شده است. اندرو شده است نگران دز به عنوان coronavirus همه گیر است wreaked ویران در اقتصاد ایالات متحده به ارمغان آورد و در جامعه متوقف و کشته شدن بیش از 20,600. تنش ها را افزایش داده اند در دز آزمایشگاه که در آن او اجرا می شود آزمون در نمونه مختلف از جمله در مشکوک COVID-19 موارد است. در سراسر کشور تجهیزات حفاظت فردی کمبود است همکاران در لبه.

ناگهان به جای خانواده ها در بازگشت به خانه نگران کننده برای اعضای خدمات در منطقه جنگ این قضیه صادق است.

“ما هر دو مبارزه با جنگ” دز گفت. “ما درخواست خودمان را دقیق همان سوال در هر روز: ‘ما چگونه خودمان را امن نگه, و چگونه ما نگه داشتن مردم در اطراف ما امن است؟’ ما هر دو در خط مقدم در این راه است.”

طبیعی جدید

برای نزدیک به 700 مینه سوتا سربازان گارد ملی در yearlong استقرار در خاورمیانه با 34 اعزامی Combat Aviation Brigade, ماه گذشته بوده است disorienting تجربه.

از دور آنها را تماشا زندگی بازگشت به خانه به نوبه خود به یک در حال حرکت آهسته کابوس جدید عادی نمی تواند آنها را به طور کامل درک از پست های خود را در بیابان.

به عنوان همه گیر است مختل زندگی در آمریکا طی ماه گذشته ده دو کشیش در مینه سوتا گارد ملی brainstormed چگونه به حمایت از سربازان و خانواده های بی سابقه ای در این زمان. به جای نگرانی های معمولی از استقرار — من دوست داشتم یکی بی خطر است ؟ چه من می گویم به یک تسلی ناپذیر کودک گم شده مادر یا پدر ؟ — معادله تغییر کرده است. بیشتر عدم قطعیت شده است انباشته بر روی در حال حاضر نامشخص در سال است.

در ماه مارس وزیر دفاع با صدور 60 روز توقف جنبش سفارش برای همه لباس شخصی و غیر نظامی و پرسنل مستقر در خارج از کشور برای کمک به توقف گسترش COVID-19. که منظور است که تا پایان مارس 11, را تحت تاثیر قرار دهد و تاریخ از این اعزام که با توجه به پایان در اوایل پاییز اما خانواده هنوز هم نگران استقرار می تواند تمدید شود. هفته گذشته نیروی هوایی رئیس ستاد گفت: نظامی ممکن است در نظر پیشگیری از نیروهای در حال حرکت به سفارشات جدید و یا آمدن به خانه از خارج از کشور تا زمانی که در اواخر ماه اوت است.

“وجود دارد سازگار نگرانی در مورد آینده داد.” سرهنگ دوستان Winn, دولت روحانی برای, مینه سوتا, گارد ملی. “یک ماه پیش ما می تواند در تقویم نگاه کنید و بدانید که دقیقا آنچه ما انجام شد بعد از 30 و 60 و 90 روز. در حال حاضر که همه در سوال. سربازان می خواهید به حقایق بیشتر و بیشتر اطلاعات سخت اما آن را در دسترس برای آنها.”

Winn است ارسال وزرا ویدئو ها در Facebook و Instagram سخنرانی خود به خانواده های ایمان در این نامشخص زمان.

“مایک تایسون گفت که هر کس یک طرح تا زمانی که آنها پانچ در چهره” وین گفت: در یکی از coronavirus ویدئوها. “اگر جنگ در COVID به قرار دادن زندگی خود را برنامه ریزی بر روی بوم شما می توانید بر روی پای خود را. رسیدن به اعتماد مربی به صورت صادقانه گفتگو در مورد نگرانی های خود و دست کشیدن از ترس و عدم اطمینان است.”

نگه داشتن خود را به پایان می رسد

در اخیر بعد از ظهر ها در یک کافی شاپ در یک پایگاه نظامی در خاورمیانه یک افسر امور عمومی منتقل تلفن همراه خود را به گروهبان. ردن و سپس پا دور به عنوان او صحبت کرد. ارتش ایالات متحده است که تمرین های اجتماعی فاصله بیش از حد.

ردینگ یک حقوقی برای ارتش قاضی مدافع عمومی سپاه. در طول استقرار اندرو و دز همسرش از هشت سال, FaceTime, روزانه معمولا شب در خاورمیانه و ناهار در مینه سوتا است. آنها بحث در مورد وبلاگ دز شروع یک هزاره راهنمای homesteading: باغبانی, کنسرو, پرورش جوجه.

او نگرانی خود را در مورد سلامتی پدر و مادر در طول همه گیر اما او خوشحالم که دز زمان خود را سگ و گربه و زندگی با پدر و مادر خود را در خاکستری ابر جزیره, جنوب, St. Paul دوران استقرار.

“این احساس بسیار عجیب و غریب تقریبا مانند آنها در حال رفتن را از طریق چیزی است که من نمی توانم درک” اندرو گفت. “در همان راه مردم در بازگشت به خانه باید یک زمان سخت در درک آنچه در آن است در اینجا. بنابراین در این راه عجیب و غریب ما در حال مرتب کردن بر اساس درک یکدیگر است.”

ایستاده در نزدیکی او را در پایگاه نظامی بود Sgt. اشلی Venberg. به عنوان یک غیر نظامی در این 32 سال کار در بخش گوش و حلق در دانشگاه مینه سوتا است. در این استقرار او در یک عملیات حمل و نقل هوایی درجه دار و افسر مسئول نیروهای آمریکایی در خاورمیانه است. او اعزام یک بار قبل از اینکه به عراق از یک دهه پیش و او می داند که جنگ می تواند اثرات ماندگار در جانبازان.

در حال حاضر هر چند او بیشتر نگران این اثر ماندگار این بیماری همه گیر را در زندگی روزمره در مقابل خانه. آن را ضربه نیست او چقدر جدی وضعیت بود تا زمانی که او به عنوان خوانده شده که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرده بود بسته شدن رستوران ها و کسب و کارهای دیگر. او هنوز هم به دنبال به جلو به یک Jucy لوسی با دوست پسر او را در گوشه, در, St. Paul وقتی که او برمی گرداند اما او نگرانی چگونه روزمره زندگی در آمریکا ممکن است به طور دائم تغییر کند.

“او به من می گوید او اجازه دهید من می دانم زمانی که به نگرانی و من شنیده ام که هنوز” Venberg گفت. “ما شوخی که او را نگه داشتن که در پایان جهان و من برگزاری این پایان جهان است.”

دوست پسر او است جیووانی پائولو 28 ساله فولاد تکنسین. آنها را در یک سفر اسکی در زمستان سال گذشته. معاشقه خود را عجیب و غریب هم به آن پس از Venberg می دانستم که او در مورد اعزام, اما آنها کبوتر به یک رابطه به هر حال.

خود را در چند ماه گذشته رفته اند بسیار شبیه به Redings’. در ماه ژانویه به ایران تشدید تنش پائولو دائما مضطرب است. در برخی از اعمال جراحی او می خواهم به تلفن همراه خود را به یک پرستار به او بگویید اگر او یک متن از مادر و یا دختر.

در حال حاضر آن را Venberg است که در لبه مورد پائولو و پدر و مادر او. برای Venberg و دیگر سربازان مستقر است و یکی از نامطلوب ترین نقاط استقرار. سربازان انتظار مردم در بازگشت به خانه در به در لبه مورد آنها زندگی در یک منطقه جنگی اما سربازان آیا رفتن به جنگ انتظار بود و حتی بیشتر بر روی لبه در مورد زندگی روزمره در ایالات متحده است.

وقتی مردم وحشت-خرید در فروشگاه های مواد غذایی چند هفته پیش Venberg به نام دوست پسر او: “آیا شما به اندازه کافی غذا؟”

نبود چقدر او می تواند انجام دهد برای آرام کردن اعصاب خود را. این بود که اگر این ناتوانی منتقل شد و از پشت جبهه به جنگ منطقه. عدم اطمینان به ارمغان آورد اضطراب.

بنابراین پائولو نگه داشته و او را در تلفن به او موجودی خود را به خوبی مواجه نگردند یخچال و آشپزخانه فقط به نشان می دهد که او به عنوان آماده به عنوان او احتمالا می تواند باشد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de