قلب و دستگاه های پزشکی-دامنه ساز بوستون علمی پارسیان گفت: این انتظار به از دست دادن به اندازه 40 میلیون دلار درآمد در سه ماهه اول سال 2020 به دلیل اختلال از ادامه شیوع کروناویروس.

پزشکی دستگاه ساز با عمده دفاتر در مینه سوتا گفت: در طول سه ماهه سود اعلام روز چهارشنبه که در جریان شیوع ویروسی آغاز شد که در ووهان چین می تواند اخلال در آن زنجیره تامین و کاهش روش های پزشکی در حال انجام در چین منجر به درآمد کاهش می یابد.

در ضمن به دنبال نتایج آن اخیرا به اتمام سه ماهه بوستون علمی به دقت از دست رفته درآمد انتظارات برای سه ماه دوره اما بیش از آن هدایت محدوده برای هر سهم سودآوری است.

بوستون علمی که اعلام کرد یک پیش نمایش از برخی از نتایج سه ماهه خود را در ماه ژانویه گفت که در آن زمان در $2.9 میلیارد دلار فروش در سه ماهه چهارم سال 2019 به نمایندگی آلی رشد 7.3%. این شرکت قبلا در آن گفت: انتظار می رود حداقل 8 درصد رشد داشته است.

هر بخش نشان داد آلی رشد فروش در فقط-تکمیل سه ماهه به جز قلبی-ریتم بخش که دیدم نزدیک به 3 درصد کاهش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 473 میلیون دلار در فروش. ریتم قلبی دستگاه نظارت و تنظیم ضربان قلب مانند ضربان ساز قلب و کاشت defibrillators.

این شرکت همچنین در گزارش تنظیم رقیق درآمد از 46 سنت در هر سهم بیش از این بالا پایان آن هدایت توسط یک پنی و ضرب و شتم وال استریت تحلیلگران اجماع انتظارات با 2 سنت است.

نگاه به آینده بوستون علمی انتظار آلی رشد درآمد حاصل از 5 درصد به 7 درصد در سه ماهه اول سال 2020 که شامل 10 میلیون دلار به 40 میلیون دلار تاثیر منفی بر فروش به دلیل پتانسیل برای coronavirus به روش کاهش حجم در چین و اخلال در آن زنجیره تامین وجود دارد. رشد درآمد بود 6.3 درصد در سه ماهه مشابه سال گذشته است.

این شرکت در پروژه های سه ماهه اول تعدیل EPS رقیق در یک محدوده 37 تا 40 سنت در هر سهم در مقایسه با 36 سنت از EPS یک سال پیش.

برای سال 2020 بوستون علمی است طرح آلی رشد درآمد حاصل از بین 6.5 درصد به 8.5 درصد و تعدیل EPS در یک محدوده از $1.74 دلار 1.79 هر سهم.

در سال 2019 بوستون علمی را $10.7 میلیارد دلار در سال درآمد نمایندگی 7.3% ارگانیک رشد و ترجمه برای $1.58 در تعدیل EPS.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de