بوستون, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — گروه مشاوره بوستون (BCG) یکی از جهان پیشرو شرکت های مشاوره مدیریت امروز اعلام کرد فروش جهانی $8.5 میلیارد دلار برای سال 2019 با زمینه ای رشد درآمد حاصل از 14 درصد در نرخ ارز ثابت است.

از سال 2009 تا 2019 ب ث ژ جهانی فروش رشد از $2.75 میلیارد دلار به $8.5 میلیاردو نیروی کار خود را گسترش از 6,900 به 21,000 کارمند در سراسر جهان سه برابر در اندازه.

مدیر عامل غنی کمتر اشاره کرد که در سال 2019 شد ششمین سال متوالی از رشد دو رقمی برای شرکت است.

“بیش از همیشه قبل از مشتریان به نوبه خود به BCG برای راه حل های جدید به چالش های زمان ما از پرداختن فوری بحران آب و به شرکت ارائه ارزش برای همه ذینفعان به مرور نامساعد محیط مانند وضعیت فعلی در پاسخ به COVID-19. ما پنج دهه به علاوه تمرکز بر ایجاد و حفظ مزیت رقابتی تنها افزایش اهمیت در امروز به سرعت در حال تغییر جهان است. برای شرکت ما و مشتریان ما هدف همان است: در دراز مدت و پایدار ایجاد ارزش است که باعث می شود یک تفاوت مثبت در جهان است. این چیزی است که همچنان به ما در دهه های پیش رو” گفت: کمتر.

کمتر اضافه شده که BCG در ادامه به ارائه رشد قوی در تمام مناطق و در سراسر آن صنعت و کاربردی تمرین در مناطق 2019. شرکت به طور فزاینده ای با تمرکز بر نیازهای مشتریان برای دهه آینده—از جمله کلملتی و تعبیه هوش مصنوعی در فرآیندهای اصلی ساختمان “بیونیک” سازمان و حمایت از مقیاس بزرگ تغییر تلاش برای سرعت بخشیدن به عملکرد حتی در محیط های چالش برانگیز—جهانی تمرکز بر آنچه مشتریان نیاز به رقابت و پیروزی در 2020s و فراتر از آن.

“موفقیت ما است که ریشه در قدرت و تنوع نیروی کار ما به عنوان به خوبی به عنوان تعهد مداوم ما به نوآوری و ایجاد ارزش” کمتر گفت. “در طول دهه گذشته ما و همراه ما تخصص در مقیاس بزرگ تحول دیجیتال با قابلیت های پیشرفته تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی به ارائه برش لبه راه حل نیاز مشتریان ما در حال حاضر و در آینده است. این سرمایه گذاری اجازه می دهد تا ما برای خدمت بهتر ما دیرینه مشتریان و همچنین به عنوان نسل بعدی از کسب و کار و رهبران است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر, لطفا تماس با اریک Gregoire در +1 617 850 3783 و یا [email protected].

در مورد گروه مشاوره بوستون
گروه مشاوره بوستون همکاران با رهبران کسب و کار و جامعه برای مقابله با مهم ترین چالش ها و ضبط بزرگترین فرصت است. BCG بود پیشگام در استراتژی کسب و کار هنگامی که آن را تاسیس شد و در سال 1963. ما کمک به مشتریان با مجموع تحول الهام بخش پیچیده تغییر سازمان را قادر به رشد ساختمان مزیت رقابتی و رانندگی پایین-خط تاثیر است.

برای موفقیت سازمان باید ترکیب دیجیتال و انسانی و قابلیت های. ما متنوع جهانی تیم را عمیق صنعت و کاربردی تخصص و طیف وسیعی از دیدگاه ها به جرقه تغییر دهید. BCG ارائه راه حل از طریق پیشرو مشاوره مدیریت همراه با طراحی و تکنولوژی شرکت های بزرگ و دیجیتال سرمایه گذاری و هدف کسب و کار. ما در یک کار منحصر به فرد مدل مشارکتی در سراسر شرکت و در تمام سطوح از مشتری, سازمان, تولید نتایج است که اجازه می دهد تا مشتریان ما را به رشد.

منبع گروه مشاوره بوستون (BCG)

لینک های مرتبط

https://www.bcg.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im