بوستون سلتیکز به بازنشسته Kevin Garnett شماره 5 فصل آینده

بوستون سلتیکز در روز پنج شنبه اعلام کرد این سازمان بازنشسته خواهد شد Kevin Garnett شماره 5 فصل آینده است.

اعلام رخ داده در طول ایست در بوستون بازی برابر کلیپرز با Garnett سابق بوستون مربی Doc Rivers ایستاده در مقابل حاشیه.

“من افتخار دارم و خدا را شکر به شماره من بازنشسته با سلتیکز” گارنت در بیانیه ای گفت. “من همیشه احترام بسیار زیاد و قدردانی برای مالکیت Danny Ainge Doc Rivers من گذشته تیمی و سلتیک ملت!”

Garnett معامله شد به سلتیکز از تیمبرولوز در سال 2007 در ازای هفت بازیکن و کمک بوستون به یک قهرمانی NBA در طول سال اول خود را با این تیم است. او به نام همه ستاره در پنج تا از شش فصل با سلتیکز و 15 بار در زندگی حرفه ای او.

“کوین به همه چیز او تا به حال به سلتیکز در هر تمرین در هر بازی و ترکیب منحصر به فرد از انرژی و هوش و استعداد را در او هم تیمی ها و مربیان” سلتیکز جمهور بسکتبال عملیات Danny Ainge در بیانیه ای گفت.

گارنت به طور متوسط 15.7 امتیاز 8.3 ریباند 2.7 کمک و 1.2 دزد در طول زمان خود را در بوستون. Garnett خواهد بود که 24 عضو سلتیکز سازمان برای دریافت این افتخار است.

Garnett فراخوانده شد پنجم به طور کلی توسط گرگ در سال 1995. او NBA MVP در سال 2004 پس از حرفه ای اوج در امتیاز, ریباند, بلوک و پیشرو لیگ ریباند (13.9 در هر بازی). مینه سوتا برنده 58 بازی این فصل در نهایت از دست دادن به لیکرز نهایی کنفرانس غرب.

پس از روی لئامت دادن با شبکه Garnett بازگشت به گرگ ها در طول فصل 2014-15 و بازنشسته در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر