بوریس جانسون پسر به نام بعد از پزشکان که به ‘ذخیره’ ساعت زندگی

بوریس جانسون و نامزدش کری Symonds باید خود را به نام پسر تازه متولد شده Wilfred Lawrie نیکلاس تا حدودی به عنوان یک ادای احترام به دو نفر از بخش مراقبت های پزشکان که به آنها گفت: تا به حال ذخیره بریتانیا زندگی رهبر به عنوان او مبارزه COVID-19 عوارض.

Symonds اعلام نام در روز شنبه در Instagram در کنار یک عکس از او و پسر – که در حال حاضر دارای موهای ضخیم شبیه بور کاهگل از پدرش.

Symonds, 32, گفت: Wilfred که متولد شد و در روز چهارشنبه بعد از جانسون پدربزرگ در حالی که Lawrie آمد از پدر بزرگ او.

نیکلاس Symonds گفته شد اشاره ای به نیک قیمت و نیک هارت – دو پزشک که زن و شوهر باید ستایش برای صرفه جویی جانسون زندگی در سنت توماس ” در بیمارستان در ماه گذشته.

“من نمی تواند شادتر” Symonds گفت او با تشکر از زایمان کارکنان دانشگاه کالج لندن و بیمارستان. “قلب من پر است.”

Johnson, 55, بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از recuperating از COVID-19 که او را ترک کرده بود به شدت بیمار در بخش مراقبت های ویژه در اوج شیوع کروناویروس. او تشکر پزشکان در سنت توماس ” بیمارستان آنها گفت: “زندگی من را نجات داد هیچ تردیدی نیست.”

Symonds سابق روابط عمومی مدیر اجرایی نیز تا به حال علائم ویروس اما بهبود بیشتر به سرعت. او در ماه فوریه گفت که این کودک به دلیل در اوایل تابستان.

جانسون که در حال حاضر در بدو تولد را در یک دوره کوتاه از مرخصی بعد از آن در سال.

کودک در خیابان داونینگ

Symonds و جانسون اند با هم زندگی می کنند در خیابان داونینگ پس از او نخست وزیر شد در ماه جولای. آنها در ماه فوریه اعلام کرد آنها در انتظار اولین فرزند خود و که آنها مشغول به ازدواج.

یک بار لقب “Bonking بوریس” توسط بریتانیا تلخیص رسانه جانسون تا به حال پیچیده زندگی خصوصی.

او پس از اخراج از حزب محافظه کار تیم سیاست در حالی که در مخالفت برای دروغ گفتن در مورد فوق العاده زناشویی امر است. او طلاق گرفته و دو بار حاضر به می گویند که چگونه بسیاری از کودکان او را پدر.

در سال 2013 زمانی که جانسون شهردار لندن تجدید نظر قضات دادگاه حکم داد که حق می دانم که او تا به حال فوق العاده زناشويی رابطه با یک زن است که به هنگام تولد به دختر خود.

جانسون ازدواج قبلی بود به مارینا ویلر یک وکیل. آنها صاحب چهار فرزند با هم اما اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2018 که آنها را از هم جدا کرده بود. آنها طلاق در اوایل این سال است.

چند انگلیسی, رهبران باید به حال بچه ها در حالی که در دفتر.

دیوید کامرون همسر, سامانتا, به هنگام تولد به دختر خود فلورانس در سال 2010 و تونی بلر را, همسر, چری به هنگام تولد به پسر خود لئو در سال 2006.

قبل از این که فرانسیس از جان راسل یک قرن 19 Whig و سیاستمدار لیبرال به هنگام تولد به دو فرزند در سال 1848 و 1849 در حالی که او در اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de