بوریس جانسون ‘خشمگین” با نقش چین در همه گیر

چین چهره یک “حساب” در انگلستان برای این جهانی coronavirus همه گیر از گسترش این بیماری به طور بالقوه دروغ گفتن در مورد تعداد آنها از موارد با توجه به متحدان نخست وزیر بوریس جانسون.

“البته تنها اولویت در حال حاضر برای مقابله با بحران, اما همه می دانند که وجود دارد را به حساب زمانی که همه این است که بیش از” یک منبع دولتی گفت: انگلستان ایمیل های روزانه اضافه کردن چین در معرض خطر تبدیل شدن به یک “دولت منفور در سطح جهانی.”

شیوع این بیماری در انگلستان گسترش یافته است به سرعت از اواخر از جمله به نخست وزیر خود را که در حال حاضر در قرنطینه با علائم خفیف پس از گزارش اعتراف به او زده شده بود با بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی.

انگلستان در حال حاضر بیش از 17,320 موارد تایید شده و بیش از 1,021 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است” جانسون نوشت تا 30 میلیون خانه در هر گزارش.

“بیشتر از همه ما به دنبال قوانین زندگی کمتر خواهد بود از دست داد.,” نامه خواندن و اضافه کردن آن را با “great British روح است که ما را مورد ضرب و شتم coronavirus.”

اعداد در چین یک بار بود که بالاترین در جهان است اما آنها تقریبا متوقف شد و از اواخر سال. چین گزارش کرده است 81,439 موارد و 3300, مرگ و میر, اما که آنها را فقط سوم در حال حاضر در جهان در هر دو متریک. Coronavirus آغاز شده در ووهان چین.

ایالات متحده در حال حاضر تحت فشار انگلستان به ضایعات آن بحث Huawei مخابرات مقابله با چین بیش از مجبور انتقال تکنولوژی و این همه گیر ممکن است در نهایت نیروی جانسون به سوال که توافق و خیلی از آن تجارت با چین.

مقامات در حال شک و تردید از چین اطلاعات غلط در مورد شمارش و معتقدند که چین در تلاش است برای تقویت آن متوقف اقتصاد در طول بیماری همه گیر در حالی که همه شکست به اعتراف خود “فجيع حقوق حیوانات رکورد” پست گزارش شده است.

“برای بیش از حد طولانی, سازمان ملل باید lamely kow-یدک کشیده به چین در امید جان از برنده تجارت, معاملات” سابق حزب محافظه رهبر حزب ایان دانکن اسمیت نوشت: برای ایمیل در روز یکشنبه. “اما هنگامی که ما دریافت روشن از این وحشتناک گیر ضروری است که ما همه تجدید نظر است که رابطه و قرار دادن آن در یک حد متعادل تر و صادقانه بر اساس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>