گشت مرزی: تصویری را نشان می دهد 2 ‘اشرار’ حمله به گروهی از مهاجران در نزدیکی یوما

یک گشت مرزی رسمی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در روز پنج شنبه شب نشان دادن دو نفر در حمله به یک گروه از مهاجران در صحرای آریزونا.

کارل dani w ایالات متحده گشت مرزی معاون گشت آژانس یوما بخش توییتی ویدیو نشان می دهد مردم او را به نام “راهزنان” حمله یک مرد و زن بودند که بخشی از یک گروه از 13 کوبا و برزیل بودند که در تلاش برای ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی در نزدیکی یوما.

این ویدئو نشان می دهد که دو نفر نزدیک شدن به یک گروه پیاده روی در نزدیکی یک کانال و سپس حمله دو نفر در گروه و کشیدن آنها را کنار گذاشته است. بخش دوم از این فیلم نشان می دهد که مهاجمان صحبت به قربانیان هنگامی که یکی از قربانیان حملات ضارب.

این اتفاق در مورد 2:50 p. m. روز شنبه غرب, San Luis, آریزونا, ورود. این پل در فیلم عبور برای شوری کانال و هر دو طرف کانال در ایالات متحده خوزه Garibay مرز گشت به یوما بخش, سخنگوی, گفت, آریزونا جمهوری در ایمیل.

گشت مرزی معتقد است که مهاجمان بودند به احتمال زیاد در تلاش برای غارت اعضای گروه اما نمی توانم تایید می کنند که Garibay گفت.

در صدای جیر جیر, dani w گفت: دو نفر از مهاجمان هستند از مکزیک, اما گشت مرزی نمی تواند تایید ملیت خود را به دلیل مهاجمان بازگشت به مکزیک قبل از عوامل ورود Garibay گفت.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر