گشت مرزی بازداشت به تازگی اخراج فرزند مجرم جنسی در آریزونا کویر

یک کودک محکوم مجرم جنسی, قبلا دستور داده بود به تبعید در ماه دسامبر دستگیر شده بود توسط عوامل گشت مرزی ایالات متحده پس از این که در بر داشت در نزدیکی Sasabe در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

وزارت امنیت داخلی گفت: در آزادی مطبوعات ارسال شده در جمعه که عوامل در بخش توسان دستگیر 22 ساله الکساندر مورالس-Domingo در صحرا در روز پنج شنبه.

“سوابق چک نشان داد مورالس-Domingo به اعدام محکوم شد و هرزه یا هرزه رفتار/هرزه یا سر باتری – عمل جنسی با فرد 12-15 سال سن ذغال سنگ در ایالت فلوریدا 6 دسامبر 2019” بیانیه می خواند. “او محکوم به پنج سال تعلیقی و دستور داد از کشور حذف 26 دسامبر 2019.”

فلوریدا مقننه وب سایت تعریف “هرزه یا سر باتری” به عنوان درگیر شدن در فعالیت جنسی با یک فرد بین سنین 12 تا 16 و یا تشویق وادار یا فریبنده هر فرد زیر 16 به شرکت در هر گونه فعالیت جنسی است.

به عنوان مورالس-Domingo قبلا تبعید و محکوم مجرم جنسی او چهره فدرال تحت تعقیب کیفری برای نقض قوانین مهاجرتی با توجه به این بیانیه.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>