مرز عوامل پیدا ناتمام 30 پا مرزی تونل تحت نگلس

آریزونا و مکزیک, مرز, عوامل پیدا ناتمام 30 پا تونل زیر خیابان های نگلس روز سه شنبه ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

کشف نشانه چهارم مرزی تونل به صورت مستند توسط عوامل گشت مرزی در بخش توسان پس از شروع آن در سال مالی در اکتبر. 1 با توجه به آن اقدام سرپرست یعقوب Stukenberg. این هم سومین ناتمام تونل یافت می شود این سال مالی و 126th تونل کشف شده به طور کلی از سال 1990, او گفت:.

عوامل گشت مرزی در بخش توسان همراه با اجرای قانون در مکزیک یافت می شود این تونل حدود 580 متری غرب دنیس DeConcini عبور در نگلس ورود مطبوعاتی گفت:. ورودی آن داشت داخل کف Grand Avenue سیستم زهکشی در مکزیک با توجه به آزادی مطبوعات.

تونل شرح داده شد در آزادی مطبوعات به عنوان “ابتدایی” و دست کنده با هیچ جلوگيري از تهویه یا روشنایی. آن را در حدود 15 تا 20 فوت زیرزمینی در عمیق ترین نقطه و در حدود 30 فوت از آغاز تا پایان “که در آن کارتل سمت چپ آن ناقص” آزادی مطبوعات گفت.

تونل شد تا در آینده نزدیک حصار در مرز ایالات متحده و مکزیک و جهت حفر شد و به سمت مرز اما آن را انجام نمی, با توجه به Stukenberg

“گشت مرزی ایالات متحده به طور منظم کار می کند با دولت مکزیک و binational همکاری با اجرای قانون نقش حیاتی در امنیت مرزی” آزادی مطبوعات گفت. “تلاش های مانند تونل نوردد هدف را مختل قاچاق کالا و ارز سازمان و جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و انسان در سراسر مرز.”

به تازگی یک فعال تونل داشت در نگلس. در دسامبر. 17, امنیت میهن عوامل خاص کشف یک فعال مواد مخدر تونل در داخل یک خانه در مرکز شهر چیئوائوا.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>