توسان — سیرا ویستا پلیس آمریکا گشت مرزی عامل در روز پنج شنبه پس از او سنگر خود را در یک کلیسا به مدت چهار ساعت فقط به عنوان افسران برنامه ریزی شد تا او را به زندان به اتهام سوء استفاده جنسی متعدد کودکان بیش از چندین سال.

این گروه در حال حاضر درخواست های عمومی برای کمک به شناسایی هر گونه اضافی بالقوه حمله به قربانیان.

سیرا ویستا اداره پلیس گفت: ماموران دستگیر شده بود عامل مرز دانا Thornhill, 49, فقط قبل از 8 p. m. دوشنبه.

سرهنگ شان Brownson, وزارت, سخنگوی, گفت ماموران, کار به طور مشترک با تحقیقات امنیت داخلی شده بود surveilling Thornhill, برای برخی از زمان و مشکوک است که او درگیر در “مستمر” سوء استفاده از چندین کودکان در سیررا ویستا.

او کاهش یافته است به رفتن به جزئیات در مورد. اما او اضافه کرد که محققان در نقل مکان کرد به دستگیری Thornhill در روز پنج شنبه به دلیل آنها مشخص شد که رفتار او همراه با اجرای قانون آموزش ارائه شده یک تهدید برای جامعه است.

“ما احساس به شدت در این زمان است که او نباید راه رفتن در خیابان و بر اساس چه نوع از جنایات او متعهد به تجاوزات جنسی در کودکان و پس از آن این واقعیت است که آنها پیوسته در طول سال های مختلف,” Brownson گفت.

سیررا ویستا پلیس کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در مورد سنین و یا تعداد قربانیان به نقل از طبیعت حساس بررسی است. این گروه گفت که این جنایت در دست بررسی و در حال حاضر در محل در محدوده شهر.

پلیس می خواهیم هر کسی که دارای دانش از هرگونه ضرب و جرح و یا جنایات Thornhill درگیر شده اند ممکن است در تماس با گروه.

جستجوهای کشف شواهد اضافی

به عنوان محققان همچنان نظارت خود را از Thornhill در پنجشنبه Brownson گفت: مرز عامل رشد مشکوک که اجرای قانون را در دست بررسی او را بیش از خود را متهم به جنایات جنسی.

“آن را بسیار آشکار است که او آگاه بود که اجرای قانون بود مشاهده و او نگران بود که او را دستگیر کنید,” او گفت:.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر Thornhill فرار سیرا ویستا محدوده شهر و سنگر خود را در داخل یک کلیسا در نزدیکی Huachuca شهر مسلح با .40-نیمه اتوماتیک کالیبر تفنگ دستی. Brownson گفت Thornhill تا به حال قبل از وابستگی با کلیسا بود و دسترسی به اموال.

سیررا ویستا پلیس تاکتیکی واحد اعزام شد تا به کلیسا داده شده عامل اجرای قانون آموزش و حضور handgun. آنها همچنین اعزام یک بحران مذاکره تیم با توجه به پلیس.

پس از حدود چهار ساعت مذاکره کنندگان را متقاعد او را به تسلیم شدن به افسران بیشتر بدون حادثه است. جستجو کلیسا پس از دستگیری کشف شواهدی وجود دارد که Thornhill حال ایجاد موانع در بخش های کلیسا.

محققان همچنین خود را بازیافت جدا تفنگ و مهمات و همچنین گشت مرزی اعتبار از داخل کلیسا Brownson گفت.

پلیس همچنین اعدام یک حکم جستجو در Thornhill را سیرا ویستا صفحه اصلی در پنج شنبه, جایی که آنها در بر داشت اضافی شواهد ارتباط او را به این جنایات است.

“من نمی توانم اظهار نظر در مورد آنچه که در حال حاضر, اما وجود دارد همخوانی شواهدی وجود دارد که او درگیر در این نوع از فعالیت” Brownson گفت.

افسران رزرو Thornhill به Cochise County زندان در روز پنج شنبه. کلانتر علامت Dannels کاهش یافته است به نظر بررسی است. اما او گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که Thornhill شد arraigned در روز جمعه برگزار شد در زندان بدون پیوند.

هزینه های اضافی می رود

Thornhill, چهره دو فقره از رفتار جنسی با یک جزئی و دو اتهام به تجاوز جنسی. کسانی که به اتهام جنایت می توانید حمل جملات به زندگی در زندان تحت قانون آریزونا.

به عنوان Cochise County وکیل آغاز می شود و پیگرد قانونی مورد Brownson گفت: آنها انتظار دارند دادستان خواهد فایل های اضافی علیه Thornhill.

سیررا ویستا اداره پلیس است که مصرف سرب تحقیق در این مورد, اما آنها کار کرده ام با تحقیقات امنیت داخلی این بخش تحقیقاتی ایالات متحده مهاجرت و گمرک.

آژانس فدرال می توانند با مراجعه به این پرونده برای محاکمه به آمریکا وکیل که می تواند جداگانه فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

گشت مرزی را توسان بخش که صلاحیت شامل Cochise County گفت: این اتهامات در برابر عامل جدی است. گمرک و حفاظت از مرزها را از حرفه ای مسئولیت این سازمان ناظر دفتر در حال همکاری با محققان آنها اضافه شده است.

“CBP را تحمل نمی کند فساد و یا سوء استفاده در صفوف ما و با ما همکاری کامل با همه کیفری یا اداری تحقیقات از اتهام سوء رفتار توسط هر یک از پرسنل ما که آیا آن رخ می دهد یا وظیفه” بخش توسان بیانیه بخوانید.

بخش توسان وعده داده شده به طور شفاف در انتشار اطلاعات مورد بررسی است. آن کاهش یافته است به انتشار جزئیات بیشتر در مورد Thornhill اشتغال با گشت مرزی از جمله خود را در طول زمان با آژانس و یا جایی که او مستقر شد.

یکی دیگر از سوال پاسخ داده نشده تا کنون است که اگر این سلاح که Thornhill بود که barricading خود را به وي صادر شد که توسط گشت مرزی و یا شخصی او بود handgun.

Brownson گفت: 40 کالیبر نیمه تپانچه آنها بهبود “غیر معمول نیست” به اجرای قانون است اما نمی توان گفت که آیا آن صادر شد او را به عنوان یک عامل مرز.

گشت مرزی کاهش یافته است به پاسخ مراجعه کننده سوال اضافی به سیرا ویستا ،

افسران را ندارد هر گونه دستگیری ها در مورد, پلیس گفت:.

هر گونه اخبار راهنمایی و یا ایده در مورد آمریکا و مکزیک, مرز ؟ رسیدن به خبرنگار در rafael.carranza@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @RafaelCarranza.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de