سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در روز چهارشنبه را محکوم کرد خانه را استیضاح در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “به شدت حزبی” و گفت: شهادت او را تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا به عنوان او ادامه داد: برای آرام ماندن در جزئیات و در عین حال-به-منتشر می شود کتاب است.

“مردم می تواند استدلال می کنند در مورد آنچه که من باید می گفت و آنچه که من باید انجام داده اند” بولتون گفت. “من شرط می بندم شما یک دلار حق در اینجا و در حال حاضر من شهادت را ساخته اند هیچ تفاوت به نتیجه نهایی.”

در دومین بحث این هفته بولتون در مرحله دانشگاه با سابق مشاور امنیت ملی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما, سوزان رایس که مورد سوال بولتون امتناع از بحث در مورد جزئیات بیشتر در حالی که کتاب خود تحت غربالگری ممکن است طبقه بندی شده امنیت ملی جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. بولتون بود و به همین ترتیب آرام در جزئیات از این کتاب در طول یک شنبه صحبت نامزدی در دانشگاه دوک است.

بولتون قصد دارد به انتشار این کتاب ماه آینده جزئیات زمان خود را در کاخ سفید از جمله انتقاد از تهمت اقدامات مانند خود تصمیم به خودداری از کمک نظامی در حالی که به دنبال سیاسی حمایت از اوکراین است. او گفت که او معتقد است این کتاب حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

بولتون ادعا خانه “متعهد استیضاح قصور” نقشه کشی برخی گله مند از مخاطبان گفت: “روند سوار جمهوریخواهان که ممکن است رای برای استیضاح دور بود زیرا حزبی است.”

او همچنین گفت که او انتظار می رود سنا به رای دادن علیه او شهادت است.

در به بیرون درز معابر از کتاب, مقاله, بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او مطبوع آزادی از کمک نظامی به اوکراین در مورد اینکه آیا دولت خود را کمک خواهد کرد که بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش.

برنج گفت که او نیز تحت کاخ سفید قبل از ترخیص کالا از گمرک روند برای خود کتاب. او گفت: هیچ چیز برای او ایجاد “حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات با کنگره و یا عمومی است که من فکر کردم از واردات ملی.”

“من نمی توانم تصور خودداری شهادت من با یا بدون حکم,” برنج گفت. “من هم نمی توانید تصور کنید که رک و پوست کنده در شرایطی که قادر به ارائه این اطلاعات به طور مستقیم به کنگره نداشتن اعمال من متمم اول قانون اساسی حق به صحبت علنی در زمانی که شهادت من یا من تجربه مربوطه خواهد بود.”

برای هر کسی که گفت او فقط باید “نشت جرات” در آنچه که او می داند بولتون با اشاره به “تهدید ضمنی از تعقیب کیفری” اگر چه او سهام تعیین می شود به اطلاعات طبقه بندی شده. پرسید: اگر او می خواهم که شهادت در زیر یک خانه احضاریه, Bolton دوباره اشاره به روند بررسی.

“من اینجا هستم نه به حدس و گمان در آن با قبل از انتشار بررسی فرایند در راه” بولتون گفت: طراحی برخی از خنده از مخاطب. “خنده همه شما می خواهید. این قضاوت من وکیل کسی من با 35 سال پیش و 30 سال پیش در وزارت دادگستری است.”

مجلس نانسی پلوسی و خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف قرار داده اند خاموش — اما نه حکومت — یک احضاریه برای بولتون که حاضر به شرکت در مجلس استیضاح استعلام اما بعدا گفت که شهادت در سنا محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de