بوئینگ شرکت است که به دنبال “دهها میلیارد دلار” در دولت ایالات متحده در تضمین وام و کمک های دیگر به عنوان چهره آن بلندی بحران نقدینگی از عظیم coronavirus اقتصادی اختلال تأثیر کل بخش حمل و نقل هوایی دو نفر مطلع در این باره به رویترز گفت.

ایالات متحده planemaker گفته قانونگذاران آن نیاز قابل توجهی در حمایت از دولت برای پاسخگویی به نقدینگی نیاز دارد و نمی توان آن را افزایش دهد که در شرایط فعلی بازار به مردم گفت.

شرکت بوئینگ تایید کرد روز دوشنبه این بود که در مذاکرات با دولت در مورد حمایت کوتاه مدت در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ایالات متحده ارائه می کنند پشتیبانی می کند. بوئینگ اشاره کرد که به طور معمول 70% از درآمد خود را به جریان آن 17,000 تامین کنندگان و قانونگذاران گفت که بدون کمک قابل توجهی کل ایالات متحده حمل و نقل هوایی بخش تولید می تواند به سقوط.

مبلغ کمک بوئینگ نیاز به باقی می ماند در شار بر اساس شرایط بازار و چه مدت بحران به طول می انجامد. کنگره مقامات در حال بررسی بوئینگ نیاز به پول نقد به عنوان کنگره در نظر یک محرک و نجات بسته است که می تواند در بالای $1 تریلیون.

“بوئینگ کردم ضربه سخت در بسیاری از راه های مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. او گفت که همچنین کمک به تامین کنندگان مانند موتور maker General Electric Co. “ما باید برای محافظت از بوئینگ… ما خواهید بود برای کمک بوئینگ.”

بوئینگ سهام رو به کاهش بوده است. پس از سقوط 24 درصد در روز دوشنبه سقوط کرد یکی دیگر از 4.4% شنبه به $123.92. بوئینگ پایین است بیش از 60 درصد بیش از ماه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش تقاضای سفر در سراسر جهان. پیشتر در روز دوشنبه S&P جهانی کاهش داد و بوئینگ رتبه اعتباری و کاهش جریان نقدی آزاد انتظارات برای شرکت.

بوئینگ گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که در کوتاه مدت دسترسی به نقدینگی را یکی از “مهم ترین راه” برای شرکت های هواپیمایی فرودگاه ها و تامین کنندگان و تولید کنندگان به بهبود می یابند.

بوئینگ شده است مبارزه را به نفع خود تصویب از رگولاتور برای آن 737 MAX برای بازگشت به خدمات پس از دو تصادفات منجر به مرگ در پنج ماه است. هواپیما مبتنی شده از مارس 2019.

خطوط هوایی ایالات متحده و حامل محموله باید گفت: آنها به دنبال حداقل 58 میلیارد دلار وام و کمک های مالی همراه با مالیات اضافی و تغییرات در حالی که فرودگاه را به دنبال 10 میلیارد دلار.

شرکت بوئینگ تایید کرد که روز سه شنبه آن را به اتمام خروج از بقیه $13.8 میلیارد دلار خط اعتباری آن را به حال امن در ماه گذشته.

بوئینگ کل بدهی نزدیک به دو برابر شد و به $27.3 میلیارد دلار در سال 2019 آن را به عنوان جبران هواپیمایی و دست و پنجه نرم اضافی هزینه های تولید برای 737 MAX و حتی به عنوان پایه آن جلوگیری کرد از تحویل هواپیما به خریداران.

رویترز روز سه شنبه گزارش داد ایرباس حدود 16 میلیارد یورو ($17.60 میلیارد دلار) پول نقد نیاز دارد و برخی از 5.5 میلیارد یورو در ماه یک فرد آشنا با روز دوشنبه بحث گفت. ($1 = 0.9090 یورو)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im