کامن که دارای یک رابطه دیرینه با بوئینگ طریق اول رباتیک نیز بنیانگذار DEKA تحقیق و توسعه شرکت. او با DEKA به امن ماسک صورت از تولید کنندگان در چین و تبدیل به بوئینگ به منظور تسهیل در حمل و نقل خود را. DEKA است که وارد کننده ضبط برای تحویل و ارائه ماسک به نیوهمپشایر برای توزیع برای حرفه ای بهداشت و درمان در دولت است.

“یکی دیگر از صرفه جویی در زندگی تحویل PPE وارد شده در نیوهمپشایر” گفت: فرماندار کریس Sununu. “با تشکر Dean Kamen برای تسهیل این معامله و به بوئینگ برای اهدای هزینه این ماموریت حمل و نقل. دولت را تحویل این ماسک به بزرگترین مناطق نیاز در سراسر نیوهمپشایر بنابراین کسانی که در خط مقدم باید منابع لازم برای مبارزه با COVID-19.”

“بوئینگ شده است یک شریک اول رباتیک و من افتخار می کنم که من می توانم دوباره همکاری با بوئینگ تیم برای دیدار با نیازهای ما خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای مبارزه با COVID-19″ گفت: Kamen. “حالا بیشتر از همیشه کمک از شرکت هایی مانند بوئینگ بسیار مهم است بنابراین ما می تواند همچنان به مطمئن شوید که تجهیزات حفاظتی می شود به افرادی که به آن نیاز دارید.”

بوئینگ همچنان به حمایت از جوامع محلی و قهرمانانه بهداشت حرفه ای مشغول به کار خستگی ناپذیر برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اضافی ترابری حمل و نقل ماموریت های با بوئینگ Dreamlifter و ecoDemonstrator برنامه ریزی شده در آینده است. هواپیمای بوئینگ هماهنگی نزدیک با آمریکا و مقامات دولتی در مورد چگونه به بهترین کمک به مناطق با بیشترین نیاز.

“من می خواهم شخصا از فرماندار Sununu کل نیوهمپشایر کنگره و هیئت Dean Kamen برای رهبری خود را در کمک به امن و توزیع این مقدار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی برای ما خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در اینجا در نیوهمپشایرگفت:” دیو کالهون, بوئینگ, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما مفتخر به انجام امروز ترابری ماموریت و ما به دنبال به جلو به ارائه ادامه حمایت در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

تماس با ما
بوئینگ ارتباطات
[email protected]

منبع بوئینگ

لینک های مرتبط

http://www.boeing.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de