بدن دختر سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند واقع شد در حدود 25 فوت آب و بهبود مقامات روز دوشنبه گفت و آنها را حفظ خواهد کرد جستجو برای پسرش پس از دو رفت از دست رفته پس از یک, قایقرانی, حادثه در هفته گذشته.

بدن از Maeve کندی تاونسند McKean, 40, واقع شده بود توسط چارلز کانتی شیرجه و نجات و بهبود حدود 2.5 مایل در جنوب مادرش اقامت در سایه جانبی مریلند که در آن قایق رانی راه اندازی شد, مریلند, منابع طبیعی, پلیس گفت:. بهبود پس از یک روز طولانی جستجو که شامل حمل و نقل هوایی و زیر آب تصویربرداری سونار فن آوری است.

مقامات می گویند آنها از سر گرفته خواهد جستجو سهشنبه برای پسر 8 ساله Gideon McKean. جستجو آغاز شده و روز شنبه پس از آنکه مقامات در پاسخ به یک گزارش از دو نفر در یک قایق رانی در خلیج چساپیک که به نظر می رسد به پیشی گیرد و توسط بادهای قوی.

Maeve McKean های سلامت عمومی و مدافع حقوق بشر را به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. ابتکار عمل را در وب سایت می گوید: کار خود را با تمرکز بر “تقاطع بهداشت جهانی و حقوق بشر است.” McKean قبلا به عنوان دانشیار پژوهشی استاد در دانشگاه شهر نیویورک دانشکده بهداشت عمومی.

کندی تونسند که در خدمت دو دوره به عنوان مریلند معاون فرماندار است که دختر بزرگتر از اواخر متحده دادستان کل و وزیر بهداشت ، رابرت اف کندی و خواهر زاده از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی.

“ما Maeve اختصاصی زندگی خود را به جامعه آسیب پذیرترین” کندی تاونسند در بیانیه ای گفت: شب جمعه و اضافه کرد که او نوه Gideon بود “دوست داشتن” برادر بزرگ که سرآمد در ورزش, معماهای ریاضی و شطرنج. “قلب من خرد است و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون مندرج در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im