کالبد شکافی تایید کرده است که زن کوهنورد در شمال آریزونا در فوریه. 21 27 ساله در فارمینگتون نیومکزیکو ساکن ساشا ماری Krause. محققان می گویند او ربوده شد و به قتل رسید.

San Juan County و Coconino County sheriff دفاتر همراه با مقامات فدرال را دگرگون تحقیقات به ربودن و قتل آنها به عنوان کار برای شناسایی و دستگیری این فرد مسئول این جنایات San Juan County Sheriff شین فراری.

فراری اعلام کرد روز سه شنبه در یک Facebook تصویری که باقی مانده از یک زن پیدا شمال فلگستفف شد Krause پس از کالبد شکافی انجام شد در روز دوشنبه.

یک Coconino County Sheriff دفتر مطبوعاتی صادر شده در روز سه شنبه اظهار داشت: جمع آوری اثر انگشت در صحنه بودند همسان با تگزاس موتور خودرو بخش گواهینامه پرونده برای تایید هویت او است.

این Coconino County Sheriff دفتر اطلاعات منتشر شده در روز دوشنبه که مطابق شرح Krause داشت روز جمعه در منطقه بین Wupatki بنای یادبود ملی و غروب دهانه آتشفشان بنای یادبود ملی در شمال چوب پرچم.

Krause عضو منونایت جامعه در Farmington گم شده بود پس Jan. 18. San Juan County نمایندگان اعزام شدند در ساعات اولیه Jan. 19 به لامپ و نور ناشران در دولا مسا منطقه در گزارش های از دست رفته ،

فراری گفت: با اطلاعات محدود در صحنه ناپدید شدن او آن را دشوار است برای تعیین اگر Krause بود داوطلبانه از دست رفته و یا اگر آژانس در حال انجام یک آدم ربایی بررسی است.

San Juan شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد در فوریه. 22 که آژانس دریافت اطلاعات از Coconino County Sheriff را در محل ممکن است از یک زن مطابق Krause توضیحات و کارآگاهان در مسیر به کمک بررسی است.

“در طول این زمان وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات بیش از رسانه های اجتماعی ادعا کردند ما تا به حال در واقع بدن از ساشا Krause” فراری گفت: در این ویدئو. “بدون کالبد شکافی ما نمی تواند تایید کند که.”

فراری مشترک تسلیت خود را با Krause خانواده از طرف کلانتر و تشکر جامعه برای به اشتراک گذاری اطلاعات در ناپدید شدن او.

50.000 دلار پاداش ارائه شده برای اطلاعاتی که منجر به بهبود Krause.

این Coconino County Sheriff است درخواست هر کسی با اطلاعات در این حادثه تماس کارآگاه جونز در 928-226-5038 یا شاهد سکوت خط در 928-774-6111.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im