باب لوینسون به خانواده می گوید: ما به این نتیجه میرسد او در ایران

خانواده رابرت لوینسون یک عامل فدرال از دست رفته بیش از 13 سال اعلام کرده است مقامات ایالات متحده به این نتیجه او مرده است در ایران بازداشت قبل از جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

کمک باب لوینسون Facebook صفحه پست بخوانید:

“امروز با درد دل ما های ویرانگر اخبار در مورد رابرت لوینسون از خانواده ما است. ما به تازگی دریافت اطلاعات از مقامات ایالات متحده که باعث شده است تا هر دو آنها را و ما را به این نتیجه که ما فوق العاده شوهر و پدر درگذشت در حالی که در ایران بازداشت است. ما نمی دانیم که چگونه او تنها است که آن را قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.”

لوینسون ناپدید شده در ایران در جزیره کیش در سال 2007 در حالی که در یک غیرمجاز سیا ماموریت. اعلام مرگ او می آید تنها چند هفته پس از یک قاضی فدرال در واشنگتن برگزار شد و ایران در قبال ناپدید شدن او.

خانواده ارسال شده سرزنش برای “بی عاطفه” رژیم ایران و ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او برای انجام “همه آنها می تواند به خانواده ما دوباره تمام.”

“اگر نه برای بی رحمانه, بی عاطفه اقدامات رژیم ایران, رابرت لوینسون زنده خواهد بود و با ما امروز” در این بیانیه ادامه داد. “از آن شده است از 13 سال انتظار برای پاسخ. سیزده سال از ما گذشته او را دیدم و یا تا به حال هر گونه تماس با او. چه کسانی مسئول در ایران می تواند این کار را به یک انسان در حالی که بارها و بارها دروغ گفتن به جهان این همه وقت است که برای ما غیر قابل درک. آنها ربوده شده یک شهروند خارجی را تکذیب کرد و او را از هر گونه حقوق اساسی بشر و خون خود را در دست خود است.

“باب لوینسون باید خود را صرف آخرین لحظات احاطه شده توسط خانواده اش و تمام عشق ما احساس می کنیم برای او. در عوض او به تنهایی در اسارت هزاران مایل دور در باور نکردنی رنج می برند. بدن خود را هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به بازی برای ما مناسب بود…. ما حتی نمی دانم زمانی که و یا حتی اگر بدن خود را خواهد بود به بازگشت ما. این تعریف بسیار از ظلم و ستم.”

خانواده خواستار ادامه داد: آمریکا در تلاش برای بازگشت لوینسون به باقی می ماند به خانواده است.

“کسانی که مسئول آنچه اتفاق افتاده است به باب لوینسون از جمله کسانی که در دولت ایالات متحده که برای سال های بسیاری بارها و بارها او را پشت در نهایت عدالت برای دریافت آنچه آنها انجام داده اند” این بیانیه را بخوانید. “ما صرف بقیه زندگی ما مطمئن شوید این رژیم ایران باید بدانند که ما نمی خواهد رفتن به دور.

“ما انتظار داریم که مقامات آمریکایی و همچنین مقامات در سراسر جهان به ادامه مطبوعات ایران به دنبال باب بازگشت و به اطمینان حاصل شود آن دسته از مقامات ایرانی درگیر هستند پاسخگو باشند.”

خانواده بیانیه ای با قدردانی از تلاش های:

“رئیس جمهور تهمت و اعضای دولت او – مشاور امنیت ملی Robert C. o’brien, وزیر امور خارجه, Michael Pompeo اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell C. I. A. مدیر Gina Haspel و FBI مدیر کریستوفر Wray و کارکنان خود را انجام داده اند که همه آنها می تواند به خانواده ما دوباره تمام. ما بسیار سپاسگزار برای تلاش های خود را.”

“خانواده ما نیز مایل به تشکر کنگره تد داچ سناتور بیل نلسون سناتور مارکو روبیو و سناتور باب منندز و کارکنان خود را که مبارزه برای باب لوینسون در هر راه ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>