حکام اعلام کرد انتخاب لوئیس DeJoy برای خدمت به ملت 75 Postmaster کلی

واشنگتن, مه 6 2020 /PRNewswire/ — شورای حکام خدمات پستی ایالات متحده امروز اعلام کرد آن اتفاق آرا انتخاب لوئیس DeJoy به عنوان 75هفتم Postmaster کل ایالات متحده و مدیر اجرایی بزرگترین پستی سازمان است. DeJoy است که انجام کسب و کار اجرایی با بیش از 35 سال تجربه. به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جدید نژاد تدارکات DeJoy دهه را صرف همکاری با ایالات متحده خدمات پستی, بوئینگ, Verizon, دیزنی, United Technologies و دیگر شرکت های خصوصی و دولتی برای ارائه زنجیره تامین و تدارکات و برنامه مدیریت و حمل و نقل پشتیبانی می کند. او انتظار می رود برای شروع خدمت در نقش جدید خود موثر ژوئن 15.

لوئیس DeJoy درک انتقادی خدمات عمومی نقش خدمات پستی ایالات متحده و نیاز فوری به تقویت آن برای نسل های آینده” گفت: Robert M. (مایک) Duncan, صندلی از حکام. “هیئت مدیره قدردانی لوئیس” عمق دانش در مسائل مهم رو به خدمات پستی و تمایل خود را برای کار با همه ذینفعان ما در حفظ و حفاظت از این ضروری نهاد.”

DeJoy می شود پنجمین Postmaster کلی برای پیوستن به این نهاد از بخش خصوصی پس از خدمات پستی مستقل شد استقرار در شاخه های اجرایی در سال 1971.

“پس از نزدیک با خدمات پستی برای سال های بسیاری من یک قدردانی بزرگ برای این نهاد ها و, اختصاص داده شده به کارگران که صادقانه در اجرای ماموریت خود را. من مشتاقانه منتظر به کار با حامیان خدمات پستی در کنگره و دولت برای اطمینان از خدمات پستی باقی مانده است بخشی جدایی ناپذیر از ایالات متحده دولت است. پستی کارگران قلب و روح این موسسه خواهد شد و من افتخار کار کردن در کنار آنها و اتحادیه های کارگری. از آن خواهد شد افتخار باور نکردنی به عنوان Postmaster به طور کلی من خودم مرتکب به حفظ خدمات پستی را گرامی نقش در ملت ما” گفت: آقای DeJoy.

به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جدید نژاد Logistics, Inc., او تبدیل به یک خانواده متعلق به شرکت حمل و نقل با 10 نفر از کارکنان را در سراسر کشور ارائه دهنده بسیار مهندسی تکنولوژی محور قرارداد و راه حل های لجستیک به کارگیری بیش از 9,000 نفر است. نسل جدید تدارکات بود یک پیمانکار به ایالات متحده خدمات پستی برای بیش از 25 سال تامین خدمات پستی با تدارکات پشتیبانی از چندین امکانات پردازش. این شرکت دریافت با کیفیت تامین کننده جوایز از خدمات پستی در سال 1995, 1996, 1997 و 1998.

در سال 2014 نسل جدید با هم ادغام شدند با XPO تدارکات با DeJoy خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت XPO تدارکات زنجیره تامین کسب و کار در آمریکا قبل از بازنشستگی در دسامبر 2015 به عنوان مدیر عامل و پیوستن به XPO تدارکات هیئت مدیره که در آن خدمت کرده تا 2018.

DeJoy عضو هیئت امنا در Elon دانشگاه در کارولینای شمالی و صندوق برای مطالعات آمریکایی در واشنگتن, DC. او لیسانس خود را از دولت کسب و کار از دانشگاه بریتیش کلمبیا sauder. او در حال حاضر ساکن در گرینزبورو در کارولینای شمالی با همسرش دکتر Aldona Wos.

DeJoy انتصاب می آید پس از بازنشستگی از مگان برنانملت 74هفتم Postmaster کلی که اعلام کرد او قصد به گام در اکتبر 2019. شورای حکام و پس از آن شروع گسترده سراسر کشور جستجو به کارگیری ملی جستجو اجرایی شرکت برای انجام جستجو با اضافی خدمات مشاوره از چلسی همکاران. در متعاقب آن ماه فرمانداران بررسی سوابق بیش از دو هزار نامزد برای موقعیت قبل از باریک لیست به بیش از پنجاه نامزدها قابل توجهی تحت بررسی. متعاقبا فرمانداران مصاحبه با بیش از یک دوجین از نامزدها در دور اول مصاحبه ها و دعوت هفت نامزد برای پیگیری مصاحبه. باریک لیست فینالیست سپس تحت نهایی پروسه بررسی قبل از فرمانداران تصمیم خود را.

تماس با ما: David Partenheimer
[email protected]
202-268-2599

منبع ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مرتبط

http://www.usps.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im