آبی منشور قرار به عنوان یک رهبر در Magic Quadrant برای رباتیک اتوماسیون فرآیند دوباره در سال 2020

لندن و AUSTIN, Texas, جولای 30, 2020 /PRNewswire/ — آبی منشور (هدف: PRSM) یک رهبر جهانی در هوشمند اتوماسیون دوباره قرار گرفته توسط Gartner Inc. در رهبران ربع از “Magic Quadrant برای رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA).”1

در سال 2020 گزارش گارتنر ارزیابی 16 فروشندگان و قرار است که آبی منشور در رهبران ربع بر اساس توانایی شرکت برای اجرا و کامل دید. به گفته گارتنر “رهبران ارائه mature ارائه شده است که پاسخگویی به تقاضای بازار و نشان داده اند که چشم انداز لازم برای حفظ موقعیت خود را در بازار به عنوان الزامات تکامل است. مشخصه از رهبران این است که آنها در تمرکز و سرمایه گذاری در ارائه خود را به نقطه که در آن آنها منجر شود و بازار آن تاثیر می گذارد به طور کلی جهت.

به عنوان یک نتیجه رهبران می تواند تبدیل به فروشندگان به سازمان دیده بان به عنوان شما سعی می کنید به درک چه جدید در بازار عرضه می کنند ممکن است تکامل است. رهبران به طور معمول دارای یک بزرگ راضی پایه مشتری (نسبت به اندازه بازار) و لذت بردن از دید بالا در بازار است. اندازه و قدرت مالی آنها را قادر به باقی می ماند مناسب در به چالش کشیدن اقتصاد است. رهبران به طور معمول پاسخ به یک بازار گسترده مخاطبان با حمایت از بازار گسترده ای مورد نیاز است. با این حال آنها ممکن است قادر به پاسخگویی به نیازهای خاص از بازارهای عمودی یا دیگر تخصصی تر بخش.”2

“ما اعتقاد داریم که ما رهبر قرار دادن اشاره ای به آنچه در قلب اتوماسیون انقلاب—واقعیت این است که همه سیستم ها را می توان به interoperate از طریق دیجیتال کارگران” می گوید: Jason Kingdonرئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آبی منشور. “راه رفتن فراتر از سنتی RPA ما سازمانی درجه فن آوری آزاد مردم به ایجاد و آموزش های دیجیتال نیروی کار است که شبیه یک انسان مقیاس به عنوان تقاضا را افزایش می دهد و swarms به وظایف با توجه به کسب و کار در اولویت است. به زودی هر شرکت باید یک دیجیتال نیروی کار به طور خودکار ساده و سرعت بخشیدن به کار ما اختصاص داده شده به ساخت چشم انداز های دیجیتال نیروی کار برای هر سازمانی یک واقعیت است.”

آبی منشور تنها اتوماسیون محصول را قادر می سازد که automations به مرکز مشترک مورد استفاده مجدد قرار و گسترش در سراسر شرکت. به عنوان یک نتیجه از مشتریان دریافت متمرکز دنباله ممیزی از هر فرآیند و اتوماسیون از جمله دیجیتال کارگر اقدامات و آموزشی تاریخ است که کمک می کند تا حفظ کل انطباق و حکومت شفافیت. پایین به هیچ برنامه نویسی به معنی کاربران کسب و کار می تواند کار انجام می شود. بصری سیستم عامل درون آبی منشور باعث می شود آن را آسان برای مردم به منظور جلب ایجاد و استقرار فرایند اتوماسیون. آبی منشور صنعت پیشرو رباتیک عامل مدل (رام®) اجرای روش های اثبات شده برای کمک به کاربران به سرعت شناسایی, ساخت, توسعه, و به طور خودکار سازمانی درجه فرآیندها در مقیاس.

دیجیتال و نیروی کار از طریق مشتریان چشم
آبی منشور مشتریان خود را به اشتراک بگذارید دیجیتال نیروی کار و تجربه در گارتنر نظیر بینش بررسی است.

“به طور کلی یک ابزار عالی با بسیاری از موارد استفاده از. آبی منشور یک ابزار است که آسان به پیاده سازی و همچنین آسان برای یادگیری است. از آنجا که این باعث بهبود فرآیندهای موجود آسان تر و سریع را قادر می سازد اجرای روند طرح های بهبود.” — منجر عملیاتی مهندس, خدمات, صنعت

“آبی منشور مجاز معرفی سریع به RPA فن آوری به شرکت automizing نه تنها ساده و تکراری انسانی فرآیندهای بلکه پیچیده گردش در سراسر تعداد زیادی از سیستم های ادغام نیمه خودکار فرآیندهای موجود با دستی عملیات.” — فناوری اطلاعات و ارتباطات, مدیریت انرژی و صنعت آب و برق

“کامل همکاری برای تسریع در تحویل هوشمند راه حل های اتوماسیون.” — CTO صنعت بهداشت و درمان

“کار کردن با آبی منشور به ما اجازه داده است به طور خودکار بخش زیادی از فرآیندهای دستی و همچنان ما را یک گام به جلو در بازار است.” — مدیر پروژه امور مالی در صنعت

برای تعریف دسترسی برای گارتنر 2020 “Magic Quadrant برای رباتیک اتوماسیون فرآیند” سفر آبی منشور وب سایت.

1منبع: Gartner Inc., “Magic Quadrant برای رباتیک اتوماسیون فرآیند” توسط Saikat ری, Arthur ویلاکتی Tornbohm, Naved رشید, ملانی الکساندر, (27 ژوئیه سال 2020)

2منبع: Gartner Inc., “چگونه بازار و فروشندگان در حال بررسی در Gartner Magic ربع” توسط Cecile به خود جلب کرد, جولی, توماس, Laura Clymer, Ed Cordin, David Black (August 15, 2019)

گارتنر تکذیبنامهها
گارتنر را تایید نکرده و هر فروشنده محصول و یا خدمات به تصویر کشیده شده در آن نشریات پژوهشی و توصیه تکنولوژی کاربران را انتخاب کنید فقط آن دسته از فروشندگان با بالاترین رتبه و یا دیگر تعیین. گارتنر نشریات پژوهشی شامل نظرات گارتنر سازمان پژوهش و نباید تعبیر به اظهارات واقعیت است. گارتنر سلب ضمانت نامه بیان شده یا ضمنی با توجه به این تحقیقات از جمله هر گونه ضمانت نامه از فروش و یا تناسب اندام برای یک هدف خاص.

گارتنر نظیر بینش بررسی تشکیل نظرات ذهنی فردی کاربران نهایی خود را بر اساس تجربه و نه نمایندگی از دیدگاه گارتنر و یا وابسته به آن است.

در مورد منشور آبی
آبی منشور رهبر جهانی در هوشمند اتوماسیون برای سرمایه گذاری تبدیل راه کار انجام شده است. در آبی منشور ما کاربران در بیش از 150 کشور در بیش از 1800 کسب و کار از جمله فورچون 500 و سازمان های بخش عمومی که در حال ایجاد ارزش با شیوه های جدید کار آنلاک بازده و بازگشت میلیون ها ساعت کار به کسب و کار خود را. دیجیتال ما نیروی کار هوشمند و امن و مقیاس پذیر و قابل دسترس برای همه آزاد کردن انسان به تصور دوباره کار می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.blueprism.com و به دنبال ما در توییتر @blue_prism و در ارتباط با.

منبع آبی منشور

لینک های مرتبط

http://blueprism.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im