الماس آبی تولید کنندگان تشویق رسمی شروع ایالات متحده و بریتانیا مذاکرات تجاری

ساکرامنتو, کالیفرنیا., 8 مه سال 2020 /PRNewswire/ — الماس آبی تولید کنندگان غیر انتفاعی رشد متعلق به تعاونی و جهان پیشرو بادام بازاریاب و پردازنده تحسین رسمی شروع مذاکرات تجاری بین ایالات متحده و بریتانیا. یک بازار مهم برای کالیفرنیا بادام صنعت و آبی و الماس و دسترسی برابر به بریتانیا بیشتر محافظت امرار معاش از 110 سال از تعاونی و در آن بیش از 3000 عضو دارد.

“این انگلستان است که با ارزش بازار برای هر دو ارزش افزوده محصول بادام و قهوه ای بادام. این است که تشویق به دیدن این مذاکرات تجاری در نظر گرفتن محل گفت:” مارک یانسن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت برای الماس آبی تولید کنندگان است. “حصول اطمینان از کالیفرنیا بادام دسترسی برابر در انگلستان با تعرفه صفر بیشتر فراهم می کند ثبات برای ما رشد-صاحبان بسیاری از آنها عمل مزارع خانوادگی کوچک.”

الماس آبی با افتخار پشتیبانی از مذاکره کنندگان و ارائه هر گونه کمک در این فرآیند است. اخذ صفر وظیفه همه بادام دسته بندی و برابر دسترسی به بازار آزاد از موانع غیر تعرفه نتایج مزایای قابل توجهی برای نه تنها کالیفرنیا بادام کشاورزان بلکه مصرف کنندگان در بریتانیا.

در مورد الماس آبی
الماس آبی تولید کنندگان پیشرو جهان بادام بازاریاب و پردازنده. آن را منجر به توسعه کالیفرنیا بادام صنعت پس از آن تشکیل شد به عنوان یک غیر انتفاعی رشد متعلق به تعاونی بیش از 100 سال پیش. امروز الماس آبی در حدود 3,000 تولید کنندگان در سراسر کالیفرنیا. الماس آبی بازارها و به فروش می رساند طیف گسترده ای از بادام مبتنی بر تنقلات و نوشیدنی ها و مواد تشکیل دهنده از جمله الماس آبی میان وعده بادام®مهره-رقیق® کراکر بادام آرد و شماره یک almondmilk در ایالات متحده بادام نسیم®. برای اطلاعات بیشتر www.bluediamond.com.

منبع الماس آبی تولید کنندگان

لینک های مرتبط

https://www.bluediamond.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im