RICHARDSON, Texas, 7 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — Blue Cross and Blue Shield of Texas (BCBSTX) اعضای دسترسی به کروناویروس (COVID-19) تست به عنوان توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و تجویز شده توسط ارائه دهندگان خدمات سلامت. بلافاصله موثر BCBSTX نمی خواهد نیاز به preauthorization و نه خواهد شد اعضای شرکت می پردازد و یا deductibles برای تست برای تشخیص COVID-19 زمانی که از نظر پزشکی لازم و مطابق با دستورالعمل CDC.

“حمایت از اعضای ما در بیماری و در سلامت میباشد به همین دلیل است که ما پیوسته اند ذینفعان در سیستم بهداشت و درمان به انجام بخشی از ما در کمک به این لازم و جمعی تلاش جهانی برای کمک به مهار و آباته COVID-19” گفت: دکتر دن McCoyرئیس جمهور BCBSTX. “ما از نزدیک نظارت بر تحولات COVID-19 ایستاده و آماده برای کمک به پزشکان ، بیمارستان و فدرال و دولت های محلی و سازمان های بهداشت عمومی در خدمت ما اعضای جامعه ما و کارکنان است.”

BCBSTX کاربرانی که سوالی در مورد پوشش خود را باید با تماس با شماره در پشت کارت شناسایی خود را.

ایالت تگزاس در حال حاضر دارای شش سلامت عمومی آزمایشگاه در آن آزمایشگاه پاسخ شبکه ای است که مجهز به انجام COVID-19 تست با توجه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. آزمایشگاه پاسخ شبکه وجود دارد به ارائه تشخیص آزمایشگاهی و حفظ ظرفیت برای پاسخگویی به بیولوژیکی و شیمیایی تهدید و بهداشت عمومی در شرایط اضطراری. CDC همچنین ارائه تست بدون هیچ هزینه.

CDC توصیه می کند این اقدامات برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری های تنفسی:

  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند;
  • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان;
  • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند;
  • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله;
  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح با استفاده از به طور منظم تمیز کردن خانواده اسپری و یا پاک کردن و
  • دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست که حاوی 60% الکل اگر آب و صابون در دسترس نیست.

در مورد صلیب آبی و سپر آبی تگزاس
صلیب آبی و سپر آبی تگزاس (BCBSTX) – تنها ایالت مشتری متعلق به بیمه بهداشت و درمان در تگزاس – بزرگترین ارائه مزایای بهداشت و درمان در دولت مشغول به کار با حدود 80,000 پزشکان و بهداشت و درمان پزشکان و 500 بیمارستان برای خدمت به 6 میلیون عضو در همه 254 شهرستانهای استان است. BCBSTX است که یک بخش از مراقبت های بهداشتی و خدمات شرکت (که در عمل صلیب آبی و سپر آبی برنامه های در تگزاس, ایلینوی, مونتانا, اوکلاهما و مکزیک جدید) این کشور بزرگترین مشتری متعلق به شرکت بیمه و چهارمین شرکت بیمه به طور کلی. مراقبت های بهداشتی و خدمات شرکت متقابل اندوخته قانونی شرکت و مستقل مجوز از صلیب آبی و سپر آبی کانون.
BCBSTX.com | Twitter.com/BCBSTX | Facebook.com/BlueCrossBlueShieldOfTexas | YouTube.com/BCBSTX

منبع صلیب آبی و سپر آبی تگزاس

لینک های مرتبط

www.bcbstx.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im